Секрет

  • 1 412
  • 5
Някои знае ли какво значи при изследване на вагинален секрет - написано без растеж ?
И също при изследване на урина на седимент има съкращението "пик.кр" какво значи и това ?
А и още нещо  Laughing тези изследвания само за белтък , захар и седимент ли ви правят ?
Май много въпросчета станаха а ?  Grinning
Виж целия пост
# 1
Погледнах си изследвания, за които са ми казвали, че са добри и пише "няма растеж".

Кристали пикочна киселина ме бяха притеснили и мен докато не отидох при лекаря и ми каза, че това е съвсем нормално (песъчинки) и всеки ги има.  Изследват оше и Билирубин и Уробилиноген (предполагам, че са стандартни).

Май всичко ти е наред, но трябва да си отнесеш изследванията на лекаря, който ти следи бремеността!
Виж целия пост
# 2
До сега само в началото са ми ги правили за Билирубин и Уробилиноген  сега последния път не . Дали да не взема да си направя сама ? Важни ли са ? Е сигурно са важни щом ги правят ама при мен ги пуска акушерката пък тя е малко заблудена  Laughing
Виж целия пост
# 3
За секрета пише без растеж, защото го посяват Simple Smile. Така изследват за гъбички. И за това там изследването става по-бавно, защото чакат да видят дали ще се развие нещо.
Виж целия пост
# 4
Значи щом няма растеж , значи няма и гъбички така ли ? Grinning
Виж целия пост
# 5
Щом пише "няма растеж" значи от посявката нищо не е излязо, т.е няма гъби, бактерии и т.н. Доколкото знам секретът се посява в някаква среда и се чака два-три дни от него да се развият гъбичките, та да се види какъв вид са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия