Бременност след спирала - въпроси

  • 964
  • 6
Не ме бийте, признавам си! Нито погледнах в Библиотеката, нито потърсих стари теми!
Ще го направя, по-късно, като имам време, ще изчета всичкото арХив!

В момента съм опиянена от собствената си смелост и решение Mr. Green

Имам голем зор до средата на юли и после.... си махам спиралата

Бях решила да е догодина или по-догодина, за да може Ники да е на навършени 4 или 5 г. като (ако е рекъл Господ!) се роди второто, ама пусти мерак, нещо не ми се чака...... family

Възражения?

Малко се притеснявам, защото егоцентичното ми Лъвче е болезнено привързано към мама, избива го на агресийка и ревност.
Помня, например някои тревоги на Додо с Денис, след като се роди Ерик.... newsm12

Та конкретно - за цигарите и фолиевата киселина е ясно - едните ги спирам, другите ги почвам...
Колко след махането да спиралата се изчакваше?
Как ставаха девойките преди уво или след?
Има ли и други мами на моя хал..?

Приемам всякакви акъли, мнения, забележки, поощрения и порицания.

Тея, които ме знаят коя съм и имат връзка с трети познати или мъж ми  smile3520, че махам глави!
Виж целия пост
# 1
smile3515 smile3513Как не те досрамя!!! Момиче, тоя форум да не е за такива като тебе? Дето не четат ни стари теми, ни библиотека. То ако всеки тръгне така, ехеее #Cussing out

Шегичка Laughing Laughing Laughing Добре си ни дошла. Няма да те издаваме на никого. И мисля, че няма да има проблем заради спиралата.
Виж целия пост
# 2
Елс, не мога да се въздържа да не те приветствам за решението
Виж целия пост
# 3
Много веселяшки постинг Joy
Мога да ти "помогна" само по въпроса за момиченцето - тъй като "женските" сперматозиоди са по-бавни, но за сметка на това по-издръжливи е хубаво да правите секс преди ову-то (но не в самия ден). Така те ще изчакат яйцеклетката, а "мъжките" като по-неиздръжливи ще са сдали багажа Laughing Макар че гаранция никога няма, ама... ха дано да е момиченце този път!
Поздравления за решението и успех!

П.П. В Библиотеката има тъкмо 3 теми по този въпрос.
Виж целия пост
# 4
алеле, да си таковам и филологията...написала съм овулация с *у* Joy ма нема да го редактирам, така е и малко като уво- от уволнение Thinking
Виж целия пост
# 5
Елси , добре си ни дошла и от мен !  Grinning
Аз махнах спиралата ( на 3-4 ден от М. ) и мойта дофторка ми каза да изчакам следващата М. и да действаме .
Айде успех ти желая !  Grinning
Виж целия пост
# 6
Чака се един месец след махането на спиралата. Аз я махнах октомври, декември вече бях бременна Grinning

Хайде стискаме палци Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия