Мога ли да видя съдържанието на изпратените SMS през м.май

  • 4 556
  • 10
Днес влязах в страницата на Мтел и отворих електронната си фактура за м.май 2008г,от която видях,че имам изпратени 5бр.есемеси.Учудих се, защото нямам никакви спомени да съм изпращала, никога не съм го правела от моб. си телефон,тъй като винаги ги имам достъп до комп. и използвам регистрацията си за безплатни такива. Питането ми е,мога ли от някъде да видя съдържанието им и съответно за разбера какво става.
Виж целия пост
# 1
В ел фактура можеш да видиш до кои номера са SMS-ите/ако това ти подскаже нещо/
А за съдържанието - не мисля че можеш
А, и да не си превишавала дневния лимит от безплатни SMS-и от сайта на Мтел?
Виж целия пост
# 2
номерът видях от разпечатката,те са взе различни
Виж целия пост
# 3
Съдържанието не можеш да видиш.
Виж целия пост
# 4
Не можеш. Naughty
Виж целия пост
# 5
А телефона ти не ги ли помни? Щом не изпращаш много есемес-и, значи паметта му е свободна и вероятно има запомнено. Ако си изпращала разбира се. А като виждаш номерата от ф-рата- познати ли са ти? И на непоследно място- кой има достъп до телефона ти? Дете, мъж, колеги...? Ако за 5 СМС ти се прави детективска история-  идеи много...
Виж целия пост
# 6
Обади се на телефоните от разпечатката и питай какво е съдържанието на смс-а.
Няма да заболи. И ще спести време и главоблъсканици.
Тук само може да се предполага.
Виж целия пост
# 7
Обади се на телефоните от разпечатката и питай какво е съдържанието на смс-а.
Няма да заболи. И ще спести време и главоблъсканици.
Тук само може да се предполага.

Глупости.Няма да й кажат съдържанието никога.
Виж целия пост
# 8
Да си провери в телефона на Send sms -и, не знам телефон който да не пази изпратените смс-и.
Или просто да забрави.
Форума няма да и даде отговор за съдържанието.
Виж целия пост
# 9
Да си провери в телефона на Send sms -и, не знам телефон който да не пази изпратените смс-и.
Или просто да забрави.
Форума няма да и даде отговор за съдържанието.

Има опции да не се пази.Ако и е нагласила така значи ги няма.Ако й бяха в телефона едва ли щеше да пита тука.А има и нещо друго,ако друг е пускал съобщенията,след това спокойно може да си ги е изтрил. Wink
И тя не иска от форума съдържанието,а дали има начин да ги види. ooooh!
Виж целия пост
# 10
На мен ми се случи същото миналия месец. Бяха изпратени 4 съобщения от моя номер, но не и от моя телефон. Разбрах за единия още на другия ден. Беше изпратен на моя колежка, с която се виждам всеки ден. Тя се учудила, че и изпращам съобщение, още повече че съдържанието не е нищо особено. От апарата ми НЕ са изпращани съобщения. Абсолютно съм сигурна, че в този ден никой не е имал достъп до телефона ми. А и аз нямам навик да изпращам sms-и от мобилния си телефон. Или се обаждам, или ползвам възможността да изпращам безплатни от интернет. Ходих в Мтел, но нямат обяснение. Притеснително е обаче, защото следващия месец може да не са 4, а 40 например. А не мисля, че е справедливо да плащам за услуги, които не съм ползвала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия