Рамки в района на София?

  • 927
  • 8
Здравейте,
купих си 2 плаката и ми се иска да ги рамкирам, но не мога да открия подходящо място за това, ходих до магазин Бриколаж, но срока на изпълнение им е 2 седмици, това ми се струва прекалено много ....
Ако знаете някой магазин, от който сте доволни, моля препоръчайте ми  Peace

Ако е в района на Красно село или Хиподрума, още по-добре  Hug
Виж целия пост
# 1
Пробвай в магазина, откъдето си купила плакатите - ако са с някакви стандартни за плакатите размери, може и да имат рамки.
Иначе поръчки за рамки се приемат на много места, но сроковете за изпълнение навсякъде са около 2 седмици.
Виж целия пост
# 2
купих ги от чужбиа и няма как, а ми се иска да е някъде по-близо, за да не ги разнасям
Виж целия пост
# 3
Пробвай при художниците - на шипка 6 на партера има няколко магазина...не съм поръчвала, просто ми е направило впечатление, че има...а и изобщо в района там и по кра кра също има.
Виж целия пост
# 4
Пробвай при художниците - на шипка 6 на партера има няколко магазина...не съм поръчвала, просто ми е направило впечатление, че има...а и изобщо в района там и по кра кра също има.

Поръчвала съм на Шипка6, но и там изпълнението отнема 2 седмици (веднъж дори 3, понеже във фабриката бяха оплескали нещо). Изобщо по ателиетата е така. Затова си мисля, че ако е някакъв стандартен размер, може би има рамки в големите книжарници или местата, където се продават плакати.
Виж целия пост
# 5
На пазара Димитър Петков има едно малко магазинче като ателие, основно се занимава с дърво, мебели, но баба ми си направи рамките на няколко гоблена и станаха много красиви, а и цената им беше доста поносима. Но нямам представа за колко време става. Ако имаш интерес, мога да се поинтересувам
Виж целия пост
# 6
В локалното платно на хотел "Родина" има един двуетажен магазин за цветя, преди да стигнеш до него завиваш в пресечката надясно. След около 200 метра има едно ателие за рамкиране, от лявата страна е.
Виж целия пост
# 7
Дружба-1, там където върви 604, от лявата страна, преди да завие към езерото, то отдясно са тръбите само, между блоковете, в една самостоятелна сграда, рамки пише отгоре, фирмен магазин на вносители е това, невероятни рамки, на място ти рамкират.
Виж целия пост
# 8
На Христо Ботев 30 има магазин с материали за художници и рамки. Има и до градинката на църквата Св. Георги (на Патриарха), но май там ти е далеко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия