Моля за съвет:Име на добър гинеколог-стерилитет-София

  • 2 156
  • 5
                                           Привет на всички момичета!

    Моля да ми дадете информация за името на някой добър гинеколог/жка от София, с цел изследвания за стерилитет, евентуално лечение. Може и името на някоя подходящя клиника за целта.
    Ще ви помоля за информация, която е така да се каже изпитана, проверена, защото аз от тук с търсачката си намерих по принцип най-обща информация, но се интересувам от действителна такава, за специалисти,които наистина са помогнали на някой!
    Предварително благодаря на всички,които ще се отзоват!
 
   
Виж целия пост
# 1
Лично аз ти препоръчвам д-р Коларов-работи в к-ка Св. София-к-ката на Мазнейкова
Благодарение на него имам и двете си деца, след куп обикаляния по други "специалисти"
На мен го препоръча моя приятелка също с проблеми, която напразно се лекува при други лекари, а след лечение при него има дъщеричка на 3г.
Ако искаш подробности може и на ЛС
Виж целия пост
# 2
Скъпа Галя, много благодаря   bouquet - ще съм признателна, ако ми изпратиш малко информация за свърване с доктора на ЛС
Виж целия пост
# 3
Аз пък ти препоръчвам  др.Владимиров,клиника Инвитро София.Има и други -др.Стаменов-клинка "НАдежда" ;клиниката на др.Щерев-там има няколко доктори,които са много добри.
За всеки един от тези доктори ще прочетеш много страхотни отзиви-има доста забременели момичета благодарение на тях.Важното е да намериш своя доктор към когото да изпитваш доверие.Лично аз съм при Владимиров-бременна съм от първи опит Инвитро.
Успех  Praynig Hug
Виж целия пост
# 4
Както вече zabche ти е написала ориентирай се към една от трите клиники.Желая ти успех Praynig Hug
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви момичета! В следващите дни ще се уточним,кога ще се прибираме към Бг, и ще си запазя часове за преглед съответно .
    Иска ми се да се насоча наистина към добри специалисти и затова така и формулирах темата.От тук ми е трудно да преценя,кой лекар е добър и кой не, и в тази връзка ,вие много ми помогнахте.
   Получих и отговори на ЛС.
Още веднъж най-сърдечни благодарности на всички!  bouquet newsm10 smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия