За прехода FROSOLAC 1 -> FRISO 2

  • 2 991
  • 7
Искам да попитам тези от вас, които дават FRISO 2 - имахте ли някакви проблеми при преминаване от FROSOLAC 1 -> FRISO 2 след навършване на 6 месеца?

В смисъл: по-трудно изхождане, отказ на кърмачето да яде от новата формула и пр.
Виж целия пост
# 1
Нямах абсолютно никакъв проблем. Преди това трябваше да минем от Фризо ХА на Фризолак 1. По съвет на педи първо смесвах двете млека. Но за преминаване от Фризолак 1 на Фризо 2 пак по съвет на педи, като свърши кутията с Фризолак 1, отворих кутия с Фризо 2 и всичко беше наред. Детето беше на 6 месеца и няколко дни.
Виж целия пост
# 2
Нямах абсолютно никакъв проблем. Преди това трябваше да минем от Фризо ХА на Фризолак 1. По съвет на педи първо смесвах двете млека. Но за преминаване от Фризолак 1 на Фризо 2 пак по съвет на педи, като свърши кутията с Фризолак 1, отворих кутия с Фризо 2 и всичко беше наред. Детето беше на 6 месеца и няколко дни.

Да, ние също почнахме с Фризо ХА. Благодаря за отговора Grinning
Виж целия пост
# 3
С дъщеря ми нямах абсолютно никакъв проблем, но със сина ми беше друга работа - започна се едно повръщане... Ако дадях Friso 1 не повръщаше, а с Friso 2 - много. Пробвах неколкократно в продължение на 2 месеца и половина, след което се принудих да мина на Nutrilon 2 (за да сме на двойка все пак) и проблемът изчезна. Но предполагам това при нас е по-скоро изключение и вие няма да имате проблеми! Peace
Виж целия пост
# 4
Не сме имали проблеми. Аз въведох Фризо две на около седем месеца и нещо, като първо смесвах и после заместих с новото мляко.
Виж целия пост
# 5
Не съм имала проблем
Виж целия пост
# 6
Нямах никакви проблеми с преминаването от 1 на 2.
Даже на Фризолак -2 минахме месец по-рано,защото детето беше минало килограмите за Фризо-1,естествено по съвет на педи.
Виж целия пост
# 7
И при нас нямаше проблем
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия