Парад на майките

  • 951
  • 14
Здравейте!!!
Какво ще кажете да си организираме в разгара на лятото "ПАРАД НА МАЙКИТЕ"?!


Преди малко си мислех за гей парада,за всички асоциации и неправителственни,а и правителственни организации които подържат хората в неравностойно положение,както се казват,като малцинства,различно ориентирани,и всякакви такива...И като че ли в опита си да приобщаваме и интегрираме всички останали,обикновените семейства,които истински се борят със живота,и освен това на тях се крепи всичко останало,остават някак на заден план...

Та си мислех,защо и ние да не излезем пред света,и да покажем че ни има...Не че той не го знае естественно,но му е удобно да ни държи в сянка...Да блеснем с цялата си красота и веселие...Абе най-малкото да си направим купона...

Който е за,моля да се включи и по-активно в организацията!!!

Поздрави!!!
Виж целия пост
# 1
И какъв е смисълът на този парад? Че ни има всички знаят. Всеки си има майка  Laughing
Сутринта гледах "Сблъсък". Коментираха гей-парада... и си мислех... В България гей-обществото не е дискриминирно, твърдо съм убедена в това! Понеже страдат точно от обратното - от липса на внимание решили да се покажат  Wink Е, аз като майка не бих искала да изпадам в подобна смешна позиция да се показвам, че ме има  Grinning

П.С. Гей-парада в Германия няма нищичко общо с нашата пародийка Crazy
Виж целия пост
# 2
И какъв е смисълът на този парад? Че ни има всички знаят. Всеки си има майка  Laughing
Сутринта гледах "Сблъсък". Коментираха гей-парада... и си мислех... В България гей-обществото не е дискриминирно, твърдо съм убедена в това! Понеже страдат точно от обратното - от липса на внимание решили да се покажат  Wink Е, аз като майка не бих искала да изпадам в подобна смешна позиция да се показвам, че ме има  Grinning

П.С. Гей-парада в Германия няма нищичко общо с нашата пародийка Crazy
Точно това и аз имах в предвид.В България няма дискреминирани...Само ние обикномвените семейни май... Hug

Мислех че ще е забавно...
Виж целия пост
# 3
Аа, може да е забавно  Grinning
Аз просто зададох въпроса, защо ни е това под формата на парад?
Да ти кажа изобщо не се чувствам дискриминирана аз лично Wink
Виж целия пост
# 4
Ами аз съм ЗА!Щом ще има купон newsm10·
Виж целия пост
# 5
  Предлагам да се позабавляваме по следния начин.Излизаме всички майки с децата навън.Тръгваме по най-оживените улици и заставаме на пешеходните пътеки.Предварително сме напълнили багажниците на детските колички с домати,сурови яйца,някакви меки плодове.Може да носим водни пистолети,пълни с оцветена в ярки цветове вода или със сок.Децата също са въоръжени кой с каквото се сети.И така:всяка кола,която не спира на пешеходната пътека замерваме с доматите и яйцата,пръскаме с пистолетите.Паркиралите на тротоара можем да украсим по всевъзможен начин.И всичко това правим с усмивка и чар!
Виж целия пост
# 6
  Предлагам да се позабавляваме по следния начин.Излизаме всички майки с децата навън.Тръгваме по най-оживените улици и заставаме на пешеходните пътеки.Предварително сме напълнили багажниците на детските колички с домати,сурови яйца,някакви меки плодове.Може да носим водни пистолети,пълни с оцветена в ярки цветове вода или със сок.Децата също са въоръжени кой с каквото се сети.И така:всяка кола,която не спира на пешеходната пътека замерваме с доматите и яйцата,пръскаме с пистолетите.Паркиралите на тротоара можем да украсим по всевъзможен начин.И всичко това правим с усмивка и чар!

Да. И прекарвате нощта в районното.

Майката в България наистина е дискриминирана и бих отишла на протест от воле, но не и ако е под наслов "никой друг не е дискриминиран, само ние".  Naughty
Виж целия пост
# 7
   Ще подкупим полицаите.Може някои пистолети да напълним с биричка и дори с нещо по-твърдо,та и в районното да си продължим купона! Laughing
Виж целия пост
# 8
И с какво ще парадираме? С децата ли?
Не ставайте смешна.
Виж целия пост
# 9
За гейовете осиуриха охрана от двеста полицаи, предполагам и за парад на майките
би трябвало да разрешат парада и да осигурят охрана, да спрат движението.
Ако откажат на майките, това би означавало, че са по-дискриминирани от гейовете и гейките.
Може подтекста да е Это, деца има, а детски ясли и градини?
Всички уж искат по-висока раждаемост, а ДГ-та са офиси на фирми. Защо така?
Но говорим за парад, а не протестен митинг. Парад е по шик, участничките не
са намръщени и гневни, а натокани и усмяти. Ако бях майка, щях дя съм за.
Виж целия пост
# 10
   Ще ни трябва и мъжка подкрепа,къде без мъжете!Парад на майките и бащите!
Виж целия пост
# 11
За гейовете осиуриха охрана от двеста полицаи, предполагам и за парад на майките
би трябвало да разрешат парада и да осигурят охрана, да спрат движението.
Ако откажат на майките, това би означавало, че са по-дискриминирани от гейовете и гейките.
Може подтекста да е Это, деца има, а детски ясли и градини?
Всички уж искат по-висока раждаемост, а ДГ-та са офиси на фирми. Защо така?
Но говорим за парад, а не протестен митинг. Парад е по шик, участничките не
са намръщени и гневни, а натокани и усмяти. Ако бях майка, щях дя съм за.
Вълчо,да стигнем до мотото...То много са въпросите с които можем да излезем...
Виж целия пост
# 12
олеле.....

днес паркирах на тротоара без угризение.

Червена шапчице, все на акции и протести те избива, забелязвам  Joy
Виж целия пост
# 13
Червената шапчица е червена.
Виж целия пост
# 14
ААААА...Ще ме прощаваш,но съм бяла,зелена и червена...В никакъв случай не и червена! Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия