Нашият свят ...

  • 753
  • 4
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=213919972d0c9d004 … 7ac5bfa0342d4a955

Не знам какво да напиша. Просто гледайте. За да знаете.
Виж целия пост
# 1
Каквото и да кажа, ще звучи банално и изтъркано, например: "колко семейства мечтаят за дете, а не могат да имат". Думи нямам...  Cry
Виж целия пост
# 2
Ужас  Cry Cry Cry
Да му се не види ooooh! що за хора има
Виж целия пост
# 3
Вие от небето ли падате? За пръв път ли чувате и виждате, че има такива хора и случки?
Никой не може да забрани на когото и да било да се размножава. По никакъв начин, защото размножаването не е привилегия, а природен инстинкт, неподвластен на социално положение, пари, акъл и т.н. Това, че ние си мислим за тези неща много "цивилизовано", от висотата на градските, образовани, неумиращи от глад, живеещи в уютните си жилища и без психични заболявания не означава, че те не съществуват. А всъщност е част от живота.
 Ще има да поахкате и да се повайкате над този материал и после ще си легнете и утре пак на работа.
Виж целия пост
# 4

размножаването не е привилегия, а природен инстинкт, неподвластен на социално положение, пари, акъл и т.н.


Така е, искаме или не. Колкото едно общество, или социална група е по-гладуваща, безперспективна, мизерстваща, живееща в нищета и лишение, толкова е по-"плодородна". В България, в Африка, в Азия. На където се обърнете и има глад, има и много деца.  Повечето от тях оставени на произвола на съдбата. Не само в България. Sad Социолозите се опитват да го обяснят с различни неща, от липса на полова култура, до осигуряване на рода или старините, причини се изтъкват безброй. Парадоксално, но факт. А нашто, развито общество, в състояние да роди, изхрани и отгледа много повече деца, намалява. Самообрича се. И за това се търсят обяснения.

На мен ми стана тъжно, единствено и само за детенцето.  Cry Лека му пръст.  Praynig Каквто и да е, едно дете идва на тази земя, без да има право на избор и глас в каква държава, при какви родители и в какви условия ще се роди. И никое дете не заслужава такава съдба. Виновни са всички! Като тръгнеш от родителите, та стигнеш до държавата в лицето на социални служби, полиция, управа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия