За първата годинка???????

  • 3 568
  • 72
Привет мами от форума! Hug

Престой първия рожден ден на малката ни дъщеря!Резервирахме заведение и вече казах на доста от нашите познати и близки и всички ще дойдат!

Сега прочетох ,а  и чух от разни места, че не било хубаво да се празнува първата  -
Има ли някой логично обяснение защо е така или пак са бабини деветини!

Моля да споделите Вие празнувахте ли първата годинка на децата си или не!
Какво ще ме посъветвате да разтуря всичко или да си продължиме по план??? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1
ние ще празнуваме Wink
Виж целия пост
# 2
Това са  суеверия.Сестра ми празнува първата годинка и на двете си деца,брадовчедка ми също,познати и близки и те така.Не си пълни главата с глупости и не си вгорчавай живота допълнително с подобни бабини девитини.Весел купон.  ura и да ти е жива и здрава дъщеричката.
Виж целия пост
# 3
Стига бе! Да пропусна да видя ухилената физиономия на сина ми на НЕГОВИЯ ПРАЗНИК?! Няма да стане и никакви бабини девитини не могат да ме спрат.
Аз реших да правя детско парти в клуб. Първият РД не е повод за ядене и пиене на възрастните според мен.
Виж целия пост
# 4
.
Аз реших да правя детско парти в клуб. Първият РД не е повод за ядене и пиене на възрастните според мен.

И ние такова място сме запазили! Peace
Детски кът с много съоръжения за игра --както за малки ,така и за по-голями дечица!
Виж целия пост
# 5
Ние си празнувахме, дори не бях чувала за такива суеверия, беше страхотен празник, както за бубата така и за нас!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Поредното суеверие. ooooh! Ние празнувахме 3 пъти - с гости бебета и деца, с бабите и дядовците, и с нашите приятели.
Виж целия пост
# 7
Суеверие. Има доста такива теми, с преобладаващи отговори, че това е суеверие.
Ние празнувахме 1вия РД на Дияна, голям купон направихме.
Виж целия пост
# 8
Поредната глупост,първата годинка на дъщеря ми беше един от най-важните и най-красивите моменти в моя живот.
Весело изкарване на празника  Party Time
Виж целия пост
# 9
Я , стига глупости  Rolling Eyes Това беше един от най - страхотните моменти във живота ми  Joy
Виж целия пост
# 10
bdbaloni
ние си празнувахме   ura   и беше супер весело
     весел празник ви желая   party041
Виж целия пост
# 11
Суеверие. Първата годинка е най-важна. Празнувахме я вкъщи, защото сина ми беше болен.
Това е толкова важна година, че за мен е немислимо да не се отпразнува  Simple Smile. Все пак всичко най-хубаво се случва за първи път именно през тази година - първата усмивка, първото гукане, първите срички, първото зъбче, първите стъпки / за някои  Simple Smile/. Много са хубавите моменти и едва ли ще мога да ги изброя всички, та как след всичко това, да не отпразнуваме и първата годинка  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Направихме бебешки купон. С детска музика, балони, много играчки. Суеверие е да не се празнува, пълна глупост, радвайте се на прекрасния празник.
Виж целия пост
# 13
Ох, хайде стига глупости!
Виж целия пост
# 14
Суеверия NaughtyПьрвата годинка не е за изпущане Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия