Кърмаческа пропаганда :)

  • 1 816
  • 50
Събуждам се днес и гледам...кошарата празна  Shocked
Чудя се аз, къде ли може да е моето 6-месечнo бебe newsm78

В този момент чувам входната врата да се отваря и ...какво да видя Shocked
...щерката се прибира след уморителна разходка по магазините и ми вика: "Мамо, виж каква дрешка си купих Flutter...ама виж и гърба Flutter"

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1
Не ми се отваря Cry
Виж целия пост
# 2
Що така бе, Миме Laughing
При мен всичко е наред newsm78
Виж целия пост
# 3
Отвори ми се! Супер е, Джейд! Откъде е?
Браво за чудесната идея!
Виж целия пост
# 4
Видях го!Ама много бавно зарежда. Rolling EyesИскам и аз такава блузка,да се накиприм и двечките!Къде ги дават? Laughing
Виж целия пост
# 5
Аз съм майстора newsm53
Приемам поръчки, ама много скъпо работя Laughing...шегувам се Wink
После ще обсня направата, че сега имам малко работа Sad
Виж целия пост
# 6
Чакаме! WinkА може ли на други езици?Немски например? Wink Wink
Виж целия пост
# 7
Чакаме! WinkА може ли на други езици?Немски например? Wink Wink
Може, бе, може и на китайски ако искаш Laughing Стига да можеш да го напишеш с клавиатурата или да имаш точна ръка, за да го нарисуваш Wink

Та значи процедурата е следната:

1. Отваряш един нов Корелски файл и пишеш, рисуваш или каквото ти дойде на акъла. Спокйно може да стане и със снимка или картинка. Важното е да имаш файл с това което искаш да има на дрехата. И нещо много важно - всичко трябва да е огледално!!!

2. Купуваш специална хартия за трансфер върху тениски (T-shirt Transfer Paper), продава се в книжарниците. Недостатък - малко е скъпичка - 3,20лв за А4, но пък аз изразходвах само половината лист Wink

3. Вземаш/купуваш дрехата,върху която ще слагаш щампата.

4. Печаташ файла с обикновен мастиленоструен принтер. На трансферните листи пишеше, че са специално проектирани за печат с Canon (естествено, хартията е тяхно производство Wink), но стана и с Хюлет Пакард Grinning

5. Изрязва се на 0,5см около картинката/надписа.

6. Слагаш вестници на твърда повърхност (поне15 листа) и върху тях един бял лист хартия, отгоре дрехата и на нея напечатания трансферен лист с надписа надолу естествено Wink. Притискаш с много силно нагрята ютия, като усилието да е равно на около 20 кг., затова не е добре да се прави на дъска за гладене (ако е турска или китайска може и да не издържи Crazy). Натиска се, без да се движи ютията, докато трансф. лист пожълтее стабилно.
 
7. Оставя се да поизстине и се разлепва. Всичко отпечатано остава по дрехата.

8. Обличате и се кефите newsm03
Виж целия пост
# 8
Супер е! Много свежо! Обаче аз съм с 2 леви ръце  #2gunfire и нищо не ме бива да измайсторя  Cry! Благородно завиждам за майсторлъка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Супер е Jade! Много ми хареса Grinning Ама и аз съм с две леви ръце Sad
Виж целия пост
# 10
И моите ръчички са като гореописаните,но този път ще се пробвам. WinkМерси! Grinning
Виж целия пост
# 11
Е, вие пък сега...леви ръце, десни ръце...това да не е златаркса работа Wink

Важното е идея да има и смелост да се опита. Пък най-много да срезилите някоя дрешка Laughing
Аз затова взех най-обикновено боди-потник от 2,40лв, а то взе че стана Grinning

Пък идеята я взаимствах от една снимка на Борис на Деметра...дано да ми прости  Rolling Eyes Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Jade предлагам ти и други сръчни мами да правите такива дрешки и да ги продавате на нас с гумените ръчичи  Joy Joy Joy hahaha hahaha Hug
Виж целия пост
# 13
Jade предлагам ти и други сръчни мами да правите такива дрешки и да ги продавате на нас с гумените ръчичи  Joy Joy Joy hahaha hahaha Hug
Хайде, почнахме бизнеса... smile3508
Виж целия пост
# 14
COOL!  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия