Имахте ли предпочитания към пола на детето/децата си?

  • 4 594
  • 90
Момичета, по време на бременността случвало ли ви се е да си кажете нещо от рода на :"Иска ми се да е момче/момиче!"
Аз например много исках бебето да е момче - не, че ако беше момиче нямаше да си го обичкам.Първата прогноза беше за момче, но малко се разочаровах след като втория път лекарката ми каза, че май ще имаме момиченце!Настроих се, че ще е момиче, но в крайна сметка се роди Той - г-н Пламчо! 
Много се зарадвах, но нали се бях настроила за мома...Е, дано другия път е г-ца.
Вие имахте ли някакви предпочитания към пола на Беб.И какво всъщност се оказа - момче или момиче?
Виж целия пост
# 1
Да,имах.Исках дъщери,а имам двама сина.Късмет... stork-boy stork-boy
Виж целия пост
# 2
Винаги съм искала да имам малко кокетно момиченце.А имам малък,но силен мъж.Чак по време на бремеността се обвинявах за силната ми пристрастност към женското бебе.
Ама дано другия път си имам вече мацка.
Виж целия пост
# 3
винаги съм била сигурна, че първото ми дете ще е момче  Crazy
незнам защо  newsm78

момченце си имам вече, обаче сега си мечтая и за момиченце  Flutter
всъщност по-скоро бабите си мечтаят за момиченце, аз нямам претенции вече
Виж целия пост
# 4
Винаги съм искала момиченце и съм много благодарна че го имам.. Praynig Hug
Виж целия пост
# 5
Исках дъщеря, толкова много,че си я родих.И първия път така,и втория.Нещо не се виждам като мъжка майка,момчетата са ми като извънземни.Може да помагам за внук,нямам нищо против!
Виж целия пост
# 6
Още ми е много рано, но винаги съм искала момиченце.. Whistling Е, може и да си променя мнението, не знам...
Виж целия пост
# 7
Винаги съм искала момиче, и се получи момиче. Сега нямам намерение да забременявам пак, че да не се получи случайно момче  Laughing
Виж целия пост
# 8
Имам, разбира се. Обаче ако много се замисля всъщност се моля само и единствено да е здраво.
Виж целия пост
# 9
Много искахме и двамата да е момче, разбира се, че си казвахме - най-важно е да е живо и здраво, но предпочитахме момче и го правихме за такова по всички начини, които могат да бъдат приложени  Mr. Green И сега си имам един разбойник, никога не съм се питала - а ако беше момиче?..Евентуално за следващо нямам никакви претенции  Whistling Само ако може да е едно, не две наведнъж  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
и двамата с мъжа ми искахме първото да е момиче.

Виж целия пост
# 11
Имах и се получи както ги имах.Първо момче,после момиче.Сега обаче си мисля,че най-важно е да са живи и зрави.В момента слабост ми е дъщеричката.
Виж целия пост
# 12
Не.Никога не ми е минало през ум, не съм "мечтала" за определен пол, не ми се е "искало", не съм "имала усещания" какво ще е.Даже когато бях бременна втория път-не съм искала да са разнополови, защото си имам от едното-да имам и от другото.Замислих се чак, след като родих , защото все това ме питаха първо  това и ме съжаляваха как не съм успяла да ги "омешам" Whistling
Нямам слабост или предпочитания към някое от децата-еднакво силно ги обичам.
Виж целия пост
# 13
Да, исках 2 дъщери.
Имам ги, да са живи и здрави  Heart Eyes.
Не, че ако бяха момчета щях да върна някое  Simple Smile.
Виж целия пост
# 14
Да, стана по поръчка. Heart Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия