Секси дрешка за вечерта?

  • 830
  • 4
Момичета, дайте идея къде във Варна има хубави блузки, потници и такива подобни, но да са малко  по-различни? Трябва ми нещо секси и не много скъпо за утре вечер. Давайте предложения,че нямам време да обикалям с Макс. Много благодаря! Wink
Виж целия пост
# 1
Ами то сега лятото почти всичко е секси.
И с един прост потник да си пак може да си секси. Да ти кажа много зависи от пълнежа. WinkПоне според мен.
А иначе винаги като тръгна във Варна по магазините и ставам  Crazy , не може да се оплачите варненци от разнообразие и готини дрешки. Grinning
Виж целия пост
# 2
Погледни в бутик *Галери* или в *Джул*! Незнам какво значи не много скъпи за теб, но там определено може да намериш нещо оригинално Wink! Друго за което се сещам са магазини *Студио* !


П.С. Сега се сещам, че в магазин *Фавола* има страхотни неща направо за без пари по 15-20лв! Може направо там да стартираш Grinning!

Да не забравя и  Ексцентрик и Ивая, там също може да намериш нещо Laughing!
Виж целия пост
# 3
Бих препоръчала бутик "Даци", но не е особено евтино.
Единия м-н е на Мусала, 2 ет., пък другия до Лятно Тракия...
Де да можех да се събера в някой от дрешките ... #Cussing out
Виж целия пост
# 4
Съжелявам, че се намесвам и аз с въпрос...На 4- ти юли ще съм кума...ще е само подписване и почерпка на десетина души. Кажете от къде и какво да си купя...някакъв тоалет, но да е под 200 кинта, да не някакъв, че да засенча булката, но да е ефектен и секси. Обичм късо и това ми отива. Идеи?

Ахааа...още не съм виждала бъдещата булка, но жениха е...хмм..паралия без вкус...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия