Препоръчайте специалист!!!

  • 2 547
  • 53
Предварително се извинявам , ако темата се повтаря , но много ми е тъжно и нямам време да търся точно сега.Току що ми съобщиха , че приятелката ми , която беше в болница за задържане за пореден път е загубила бебето си WearyНоси ги до 2 -рие месец и край...Преоръчайте ми добър специалист , за да я мотивирам да опита отново....Моля Ви!
Виж целия пост
# 1
Предварително се извинявам , ако темата се повтаря , но много ми е тъжно и нямам време да търся точно сега.Току що ми съобщиха , че приятелката ми , която беше в болница за задържане за пореден път е загубила бебето си WearyНоси ги до 2 -рие месец и край...Преоръчайте ми добър специалист , за да я мотивирам да опита отново....Моля Ви!
Виж целия пост
# 2
Съжалявам че така се случва с приятелката ти  Cry Cry Cry
От къде сте?
Виж целия пост
# 3
Ох, ужас, цял ден за това си мисля...Тя е от Казанлък , но в момента е в София. Искат й 200лв. , за да я почистят, казват й , че ако не ги даде до утре ще пуснат студентите да се упражняват на нея...Гадове!!! #2gunfire #Cussing out Sad Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 4
Рок мама , в коя болница е това?
Виж целия пост
# 5
Ох, ужас, цял ден за това си мисля...Тя е от Казанлък , но в момента е в София. Искат й 200лв. , за да я почистят, казват й , че ако не ги даде до утре ще пуснат студентите да се упражняват на нея...Гадове!!! #2gunfire #Cussing out Sad Sad Sad Sad
Е гати ужаса,нямам думи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Нека да си направи имунологични и генетични изследвания.За добър специалист виж в темата за такива проблеми.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=288624.0
Виж целия пост
# 6
Зъбче , не се пали моля те.Първо ако бебето е мъртво в утробата на майката , няма да я оставят от днес за утре.Още повече , че тя е там под наблюдение на задържане.Не вярвам някой да посмее да поиска пари при такава ситуация, камо ли да забави изчистването на плода като се има в предвид , че веднага започва разлагане.
Виж целия пост
# 7
За това, че са поискали пари си залагам главата. Не бих си измисляла подобно нещо #Puppy dog
Виж целия пост
# 8
Рокмама, престани с глупостите - попитах те в коя болница е това не казваш нищо , но пък ми твърдиш , че са искали пари.Хайде да си говорим с имена на лекари и клиники! Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
Зъбче, благодаря за линка!  bouquetТочно това търсех!
Виж целия пост
# 10
Няма проблем, лекарят е д-р Хранов, а болницата Майчин дом , София...
Виж целия пост
# 11
Просто не видях , че си питала по - горе Embarassed
Виж целия пост
# 12
Така , в тази болница има и шеф отделение има и по горни инстанции има и НСБОП - та ако жената няма пари има начини.Много се дразня от подобни изказвания.Щяли да и пуснат студентите дрън дрън. Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 13
Зъбче, благодаря за линка!  bouquetТочно това търсех!
За нищо,дано следващия път е успешен за приятелката ти и да си има бебче  Praynig
Маринекс,нищо не може да ме учуди   Naughty Confused Всеки е чувал за такива случаи да се искат пари под масата ,едва ли не в най-критичната ситуация,за да не можеш да откажеш  #2gunfire
Виж целия пост
# 14
Зъбчо , извини ме , но това са меко казано глупости! Цент не се връзвам , а пък това с имунологичните и генетичните също е голяма мъгла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия