Имате ли талант?

  • 5 803
  • 68
Имате ли някакъв скрит талант? Нещо, което ви се отдава от малки или просто се е появило ей така?
Какъв е той? А развивате ли го?

Ще ми бъде интересно да разбера Simple Smile
Виж целия пост
# 1
имам -рисувам ,макар ,че уча рисуване не го развивам тоя талант особено Sad работя в съвсем друга сфера и нямам време
Виж целия пост
# 2
Имате ли някакъв скрит талант? Нещо, което ви се отдава от малки или просто се е появило ей така?
Какъв е той? А развивате ли го?

С таланта си човек се ражда, не може да се появи ей така. Евентуално, ако не го е открил , но не и да дойде изневиделица.
Имам таланти ,но не съм във възторг от това , което умея и ги зарязах, а лелея по неща, които никога няма да мога да правя.  Tired
Имам и един скрит, ама него не го казвам, щото е доста лично.  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
От всички работи, които ги правя хубаво, най-хубаво лежа.
Виж целия пост
# 4
 Laughing Laughing Laughing

Аз пея. Някой път ще ви кача нещо. Преди, като по-малка, рисувах комикси и всички много се забавляваха.
Виж целия пост
# 5
От всички работи, които ги правя хубаво, най-хубаво лежа.

Завиждам ти благородно, мен не ме свърта на едно място. Дори и да лежа не го мога добре.  Joy
Виж целия пост
# 6
Таланти да искаш! Най-талантливо и качественно се забърквам в каши - няма по-голям талант от мене в това отношение ooooh!

Сега сериозно - пея Blush. Навремето рисувах, пишех стихове и разкази.... Сега развивам само гласните си струни викайки след поколението...
Виж целия пост
# 7
Да, имам. Рисувам мн. добре,танцувам и имам артистични наклонности.Нищо не развивам за съжаление,но гледам,че щерката има същите заложби та дано тя ги развие.
Виж целия пост
# 8
Да, имам. Живях (емоционално) чрез него около 2 години. Вече съм го изоставила, вероятно защото сега имам на какво да се облегна. Но не с това исках да блесна в темата, а бих желала да припомня Далчев, който казва, че талантът е по- често явление от характера. Споделям тезата му.
Виж целия пост
# 9
Талантът ми е да правя от мухата слон. И после да се питам защо не отлита.
По темата: мога да пиша огледално.  Crazy
Виж целия пост
# 10
Мога да пея. Глас имам обратнопропорционален на тялото- дет'са вика колкото Стара планина. Ехехехеййй Laughing
Да тЪнцувам също мога доста добре. newsm19 На дансинга съчетавам прекрасно грация, финес и пластичност Whistling
Мога да поетствувам при наличие на подходяща муза.
Мога да си преправям гласа и в комбинация с певческия си талант да имитирам Енгълбърт Хъмпърдинг. Плийййз рилийз ми, леееет ми гооооооуу.
Мога да науча куче да сяда, да ляга,да дава дясна лапа, лява лапа и две лапи (особено ако имам кокал в наличност), както и да го науча да вие.
Мога да хващам молив с долната си устна (не срамна Naughty)
Мога да се смея поне по 10 различни начина, както и мога да бия рекорд по реване.
Мога да се хваля до втръсване.
Ай стига толкоз.
Виж целия пост
# 11

Ей, разби ни направо. Да влизаме под земята ние простосмъртните викаш.   Mr. Green
Виж целия пост
# 12

Ей, разби ни направо. Да влизаме под земята ние простосмъртните викаш.   Mr. Green
Марш, там долу с тия скрити таланти Naughty Laughing
Сега като се замисля, дори скритите ми таланти не са съвсем скрити, скъпа ми pasinet. Hug
Виж целия пост
# 13
Нямам
Виж целия пост
# 14
Имам, няколко.
Някои от талантите улесняват ежедневието ми, други го утежняват, трети дремят заспали, поради липса на свободно време, спокойствие и излишна енергия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия