ХЛЕБАРКИ В КУХНЯТА - изпитано и ефективно средство

  • 66 694
  • 31
Здравейте,

Имам спешна нужда от помощ : току що сблъсках с хлебарки в кухнята  #Cussing out #2gunfire

Досега никога не сме имали  Shocked #Crazy, а всеки момент чакаме бебето да тръгне....

Моля, препоръчайте ми изпитано и ефективно средство, което да ги изтреби, ако трябва и фирма ще викна да напръска. Става пълен кошмар, бебешка стерилизация сред хлебарки.
Виж целия пост
# 1
Пусни търсачката в Нашият дом, имаше такава тема и вероятно ще намериш марките на препаратите  Peace
Виж целия пост
# 2
аз пръскам с отрова за колорадски бръмбар ама е много отровно
Виж целия пост
# 3
отровата за колорадски бръмбари е много отровна и не се препоръчва за вътре, най-добре е да се викне фирма да пръска, аз пръсках преди 1 седмица, но мене направо ме бяха наводнили хлебарките - съседа прави ремонт и си изнесе целия апартамент, неговите наемателки дойдоха при мене  Simple Smile
ако искаш ще го питам човека дали е свободен и ще ти дам телефона му
Виж целия пост
# 4
Благодаря  Simple Smile

Питай го, моля. А той с какви препарати пръска - в смисъл дали са безопасни за здравето ?
Виж целия пост
# 5
ох и ние имаме
В блока имаме клошар,който живее на 2 етаж--буклуци и смрад -ужас
писахме до Хеи до прокуратурата,отговориха ни,че апартамента е негов и може да прави каквото си иска ,а че напьлни целия вход с хлебарки това не е важно
и аз се чудя какво да предприема. Имаме  бебе и кученце.

 
   

Ох, дано кажете нещо ефикасно
Виж целия пост
# 6
и аз имам куче, при самото пръскане с кучето се разходихме, за да не пречиме, после пихме по-едно кафе навън за 30 мин и се прибрахме
като напръскате не е лошо да се разходите за 2-3 часа да се разсеят малко миризмите
ще питам човека все пак дали няма нищо против и ще дам телефона му на всички, които желаят
Виж целия пост
# 7
Лекарството се казва ,,кил токс,, продават го и в аптеките.Ние само такова сме ползвали и сме много доволни!
Виж целия пост
# 8
Благодаря за бързите отговори и съвети  Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 9
Има едни продълговати картончета, намазани от едната страна с нещо жълто, продават се в аптеките. Откакто ги слагам, а това е от 5-6 години, вкъщи хлебарки няма. В опаковката са горе-долу за един апартамент, залепват се с анкерпласт на вратичките на шкафове, на врати, на места, където излизат хлебарки. Сменям ги всяка година, въпреки че вече си мисля, че може и без тях. Когато ги купувате, гледайте срока на годност, често аптекарките излизат с номера, че не са разопаковани и им нямало нищо. Съжалявам, че не мога да напиша названието, изхвърлила съм опаковката. На всичкото отгоре и са евтини, лев и нещо, български са. Опитайте с тях, вършат работа.
Виж целия пост
# 10

Борбата с хлебарките може да бъде ефективна, ако осигурите достъп до
всички апартаменти и мази. Освен това с уплътнител за дограма да се
запушат всички тръби, по които в сградата влизат кабели на кабеларки,
БТК, електроразпределение и интернет доставчици. А също и свободните тръби,
разбира се. Това са магистралите, по които хлебарки и гризачи преминават от сграда в сграда.
Локално борбата се води с домашен любимец жаба. Отглежда се лесно,
достатъчно е една тежка глинена чиния или подложка за саксия, пълна
със сантиметър-два вода. Сменя се през три дни. Това им е тоалетната.
Може да се сложи в СКШ-то под мивката например, или под дивана.
Денем жабата си стои там.
Жабата понамирисва леееко на прясна риба и хлебарките ходят и я търсят.
Тя пък ги яде.
Освен това нощем може да отваряте вратичката и да лапа мухи и комари.
Виж целия пост
# 11
Регент 800.Това е най-великият препарат за хлебарки!!!Цената му е 2лв.,намира се в селскостопански аптеки,разтваря се във вода и не е отровен.При нас се бяха появили,напръсках и всичко изчезна,това беше преди година.Пръскат се касите на вратите,прозорците и ъглите,няма мирис,нито цвят,много е ефикасно.
Виж целия пост
# 12

Борбата с хлебарките може да бъде ефективна, ако осигурите достъп до
всички апартаменти и мази. Освен това с уплътнител за дограма да се
запушат всички тръби, по които в сградата влизат кабели на кабеларки,
БТК, електроразпределение и интернет доставчици. А също и свободните тръби,
разбира се. Това са магистралите, по които хлебарки и гризачи преминават от сграда в сграда.
Локално борбата се води с домашен любимец жаба. Отглежда се лесно,
достатъчно е една тежка глинена чиния или подложка за саксия, пълна
със сантиметър-два вода. Сменя се през три дни. Това им е тоалетната.
Може да се сложи в СКШ-то под мивката например, или под дивана.
Денем жабата си стои там.
Жабата понамирисва леееко на прясна риба и хлебарките ходят и я търсят.
Тя пък ги яде.
Освен това нощем може да отваряте вратичката и да лапа мухи и комари.

 Laughing Уникална идея- хареса ми. 
И ние вече имаме хлебарки, а нямаше досега. Снощи една ми мина през крака... Sick Отвратителни са тези гадини.
Виж целия пост
# 13
Регент - от ветеринарна аптека, аз също имам куче и съм напръскала на места който са недостъпни за него, но трябва много да се внимава тъй като е силно отровен, но и ефикасен.
Виж целия пост
# 14
Последно- този "Регент" отровен ли е или не?  newsm78 Щото имам котка, бебе и хлебарки и ми се ще да се отърва само от последните...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия