Петно от кафе

  • 4 061
  • 11
Използвах търсачката,но нищо не намерих.Как да премахна петно от кафе?Прах блузата три пъти,но нищо,стана само по-бледо.Преди това стоя във вода и прах.
Виж целия пост
# 1
Напръскай петното с Меглио.
Виж целия пост
# 2
Аз слагам сол докато е прясно петното,и като засъхне неразредено веро.Като изсъхне и то,в пералнята и няма и следа после.Пробвай направо с веро ако искаш!
Виж целия пост
# 3
 С Ариел за ръчно пране,киснеш го и после в пералнята.
Виж целия пост
# 4
Има едни немски сапуни за петна,струват 1,50 лв.Не знам за кафе,но скоро го препоръчах на колежка и изпра надраскано с химикал,така че пробвай.
Виж целия пост
# 5
Тези сапуни не избелват ли материята? Ако е цветно какво ще стане? Пробвай с розовия Вениш. При мен всичко изважда и не уврежда тъканите. Капрваш на петното, разтъркваш (с ръкавици), чакаш 5 минутки и мяташ в пералнята с другите дрехи.
Виж целия пост
# 6
Нямяла съм случай нещо да избелее.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви момичета за отговорите.
Виж целия пост
# 8
Има едни немски сапуни за петна,струват 1,50 лв.Не знам за кафе,но скоро го препоръчах на колежка и изпра надраскано с химикал,така че пробвай.

Кажи, моля те какъв е този сапун, че трябва да изпера едно петно от маркер от една мноого красива рокличка?

А Вениша, аз понякога го държа и с часове ако се налага. До сега не ми е съсипвал дрехи. 
Виж целия пост
# 9
Довечера ще проверя как се казва.Тук в Бургас го има по малките магазинчета за перилни препарати и дом.потреби.
Виж целия пост
# 10
Мен ако питаш, избеляло ми е заради некачествени бои или заради материята  Rolling Eyes знам ли, но е факт.
Виж целия пост
# 11
има един препарат,,КЛИРИ'' който аз използвам за по упорити петна,но за цветни дрехи незнам дали ще е подходящ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия