от 1 седмица не иска да яде

  • 811
  • 11
Цитат
Zdr. i dobro utro mamai.Sina  i na 2.4m. ot edna sedmica ne poparwa ni6to do ustata si oswen te4nosti ,w4era re6ihme 4eako prodalzhawa taka sled nekolko dena ste hodim na lekar.Moge li da me posawetwate???Ima li powod za pretisnenie??W4era kato mu praweh masazh 4ak rebrata mu wigdah,ot druga to4ka wsi4ki kazwat 4e e dobre za wazrasta si
Ohhhh taka sam pretisnena

Здр. и добро утро мами.Сина  и на 2.4м. от една седмица не попарва ни6то до устата си освен те4ности ,в4ера ре6ихме 4еако продължава така след няколко дена ще ходим на лекар.Може ли да ме посъветвате???Има ли повод за притеснение??В4ера като му правех масаж 4ак ребрата му виждах,от друга то4ка вси4ки казват 4е е добре за възрастта си
Охххх така сам притеснена

---------
Моля, пишете на Кирилица!
Виж целия пост
# 1
Може да има афти,но все пак си го заведете на лекар детето
Виж целия пост
# 2
И синът ми е така от няколко дни. Само течности и нищо за хапване не иска. В яслата казва, че яде иначе, но вечер... Аз си мисля да не е нещо от жегите?
Виж целия пост
# 3
Ако пие мляко, няма проблем, не го насилвайте.  Peace
Какъв е този масажThinking
Виж целия пост
# 4
Ми сигурно обича да го масажират след баня. Дъщеря ми поне много обича.  Баща и съвестно се занимава по 15 минути и са идилична картинка на блажено семейство. Масажа си е полезен и на по-късна възраст, да не говорим колко е приятен.
Иначе за неяденето - нормално е. На тази жега на кой му се яде.
Е, в нашия случай няма такъв филм, моето е винаги гладно. Сега обаче има да наваксва, защото свали близо 3 килограма през време на морската настинка.
Виж целия пост
# 5
Искаш да кажеш, че от една седмица е само на вода, така ли?
Виж целия пост
# 6
Щом си много притеснена, не чакайте няколко дни, а го заведи на лекар сега.
Синът ми от около 10-15 дни също е с намален апетит, но го отдавам на топлото време и на няколкото наведнъж никнещи зъбки.
Виж целия пост
# 7
Има разлика между намален апетит и отказ от храна все пак.
Отказването на всякаква храна (дори и под течна форма) в продължение на седем дни е едно, а намаленият прием на количество и вид храна е нещо съвсем друго.
Моля авторката да поясни за какво става дума.
Виж целия пост
# 8
Има разлика между намален апетит и отказ от храна все пак.
Права си, така е. Аз за това и не бих разчитала на форума, ако съм толкова притеснена... освен разбира се, ако съм възпрепятствана.
Виж целия пост
# 9
Ми сигурно обича да го масажират след баня. Дъщеря ми поне много обича.  Баща и съвестно се занимава по 15 минути и са идилична картинка на блажено семейство. Масажа си е полезен и на по-късна възраст, да не говорим колко е приятен.

Ми сигурно  Laughing Масаж на бебета принципно не се прави, това пак е поредното бг недоразумение, но нейсе  Peace
Виж целия пост
# 10
Не бих чакала толкова дълго време ако детето ми нищо не хапва. Има си причина някаква. Заведи си детето на лекар за да се установи каква е причината пък и за собствено успокоение.
Но все пак става въпрос ако наистина нищо не хапва .
Виж целия пост
# 11
Авторката,какво стана?Започна ли детето да яде,ходихте ли на лекар?Може и да е от жегите,но зависи какво точно имаш в предвид под"не иска да яде"Ако не отказва течна храна,мисля че няма проблем,но ако цяла седмица е само на вода трябва да идете на лекар!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия