чадър carlton

  • 1 112
  • 4
имах на същата фирма - от тия големите, с дървена дръжка, вишнев. беше ми подарък - харесах си го на една витрина и си го поисках без да знам дори колко струва. обаче тия месеци изчезна. вероятно съм го забравила някъде, а дори не помня къде може да е станало това. беше страхотен - прибираше ме и в най-голямата буря без да се обърне.
искам пак на същата фирма - пак голям, пак с дървена дръжка и цветен. някой да има предложения къде бих могла да намеря?

куфари carlton знам къде има, ама аз търся чадър.
Виж целия пост
# 1
Доколкото знам не се правят от известно време. Иначе ръкавици техни съм виждала, хубави са.
 Аз лично съм фен на Пиеме - италиански, със страхотно стилни цветове. Имаше един в невероятно кафяво миналата есен, но ме изпревариха и не успях да си взема.... Sad За тази есен, обаче съм решила, че няма да се дам лесно... Grinning

Гремо също са много хубави, немски са, но аз лично съм за Пиеме с две ръце.....
Виж целия пост
# 2
Моят мъж има чадър Гремо, ползва го повече от 10год. и е много доволен, някога си го е купувал от магазините Аско Деница. Наскоро гледах такива чадъри в магазините Светла, имаше голям избор, доколкото си спомням имаше и Пиеме.....
Виж целия пост
# 3
значи ще се засиля към светла  Peace

а за карlтънчето - вчера срещнах една мацка със зелено бужу и я попитах отде го има. каза, че от цум от преди време. е за цум не се бях сещала мноого отдавна. и там ще намина тия дни  Peace
Виж целия пост
# 4
Вярвам, че ще си харесаш нещо, приятно пазаруване! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия