Каква може да е причината да ме боли корем ?

  • 1 516
  • 12
Мили момичета, вече години наред имам болки ниско долу в корема от страната на апендикса. Като бях по - малка редовно тичахме на лекар и нищо. Сега отново съм с такива болки. Тъпи и непостоянни, не много силни,  но досадни. В последно време започва да ме боли и кръста от дясната страна. Замислих се дали не е бъбрек? Родих 2 деца, според гинеколога ми проблема не е в яйчниците. Посъветвайте ме към какъв специалист да се обърна - пак да посетя гинеколога си, към хирург или уролог? 
Виж целия пост
# 1
Здрасти! И аз съм така - боли ме около месец после спира  за известно време и пак се почва. Минала съм през много прегледи - гинеколог, за бъбреци, гледаха ми корема на ехограф незнам вече колко пъти, кръвни изследвания, урина и т.н. - нищо ми няма. Единственото изследване което не съм правила е колоноскопия и сега се навивам да си направя, че вече много ми омръзна и се изнервих ужасно.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ДеМи за отговора. Както писах и аз съм така от години, но от 10г на лекар не съм ходила освен на гинеколог.  Сега  се навивам да отида да ме погледнат поне на ехограф че вече ми писва, все се чудя не е ли апандисит и няма ли някой ден да се спука newsm78
Виж целия пост
# 3
Мари, моята щерка я боли така корем, когато има запек.Иначе-успех и дано не е нищо сериозно! Hug
Виж целия пост
# 4
Благодяря хиса Hug. Слава богу няма проблем със запек. Утре смятам да говоря с мойта лична докторка, да видиме какво ще излезе.
Виж целия пост
# 5
само да ви предупредя, че не правя никаква реклама и нямам никаква изгода, но за такива нерешими и двусмислени проблеми винаги ходя да си направя един преглед на Оберон:
http://www.medlogis.com/aparatura.htm
може би аз прекалявам с прегледи, защото ми е до вкъщи, но не вреди човек поне 1 път да си направи такова изследване, за да е наясно с цялостното здравословно състояние на организма си. сигурна съм, че там ще разбереш от къде идва проблемът.
не боли, 1 час продължава...не е вреден, седиш си на стола и ти казват всички минали, настоящи и възможни бъдещи заболявания...
Виж целия пост
# 6
Аз имам такива болки, преди, по време на цикъл и т.н. Не винаги обаче. Преди години ми казаха, че имам срастване след операция на апендикса.
Виж целия пост
# 7
Благодаря моми4ета.. Казвали са ми 4е може би е хрони4ен апандисит, и 4е вероятността да има някакви сраствания е голяма. Днес мойта докторка ми даде талон4е за урина и за ехо на коремни органи. Записаха ме за утре в 10. След прегледа ще пиша какво са ми казали.
Виж целия пост
# 8
пожелавам ти успех и да се окаже просто срастване или нещо банално! Peace
Виж целия пост
# 9
само да ви предупредя, че не правя никаква реклама и нямам никаква изгода, но за такива нерешими и двусмислени проблеми винаги ходя да си направя един преглед на Оберон:
http://www.medlogis.com/aparatura.htm
може би аз прекалявам с прегледи, защото ми е до вкъщи, но не вреди човек поне 1 път да си направи такова изследване, за да е наясно с цялостното здравословно състояние на организма си. сигурна съм, че там ще разбереш от къде идва проблемът.
не боли, 1 час продължава...не е вреден, седиш си на стола и ти казват всички минали, настоящи и възможни бъдещи заболявания...


Ще дадеш ли малко повече подробности - как точно се провежда прегледът /какво точно ти правят/ и колко струва? И това цялостен преглед ли е или за определени заболявания?

marychery, ще стискам палци, мила и после пиши  Hug
Виж целия пост
# 10
Нати, струва 50 лв. преглеждат всичко, мозък, кости, сърце, бъбреци, дробове, корем, особено се обръща внимание на жените за гинекологични и мамологични заболявания, а на мъжете за евентуални проблеми с простата сега или в бъдеще.
много е интересно и винаги, абсолютно винаги са ми познали всичко. то как звучи, сякаш ходя на врачка...всъщност си има много просто и логично обяснение, това е техника, изобретена от руснаците, за преглед на космонавтите, преди да тръгнат на дълъг престой в Космоса...чрез един лъч, който опират в черепа се разчитат импулсите на мозъчната кора. мозъкът помни всичко, което сме преживели като заболявания и регистрира всичко, от което боледуваме в момента....както и сигнализира за бъдещи проблеми.
при мен се получи много интересно, защото при първото ми посещение ми регистрира всички заболявания от дете до днес...че имам срастване в левия бял дроб след прекаран тежък бронхит /който е установен преди години с рентгенова снимка/, че имам ерозивен гастрит /също доказан медицински/, че имам проблеми на прешлени L4 и L5, които се появиха след раждането...както и други неща, да не занимавам аудиторията. това бе първото, което ме изуми.
в последствие се случи така, че имах някои здравословни проблеми, които не можеха да се установят...една лекарка каза операция, а друга, че няма нищо обезпокоително ...дефакто пак Оберон ми реше дилемите, защото позна, че наистина проблемът ми е много пресилен и в последствие се оправих без никакви операции Wink
при мъжът ми е същото, да не се впускам в подробности.

най-доброто на апарата е, че е за диагностициране на рак, както и за ранна диагностика, когато все още няма никакви признаци човек би могъл да разбере доста и да си спести много.
да не говорим колко много пари ми е спестил досега...
наистина опитайте, ако имате време и пари, няма да съжалявате, защото е най-малкото любопитно и интересно човек да си следи състоянието Wink
Виж целия пост
# 11
Някой знае ли дали в Бургас се прави това изследване с апарати ОБЕРОН?
Виж целия пост
# 12
Е минах на ехо. Доктора беше много учуден как така досега не са ми махнали апандисита?
Иначе имам песъчинки в десният бъбрек, но всичко останало ми е наред. В урината има кетони, ед левкоцити, и 3-4 еритроцита.
Май ще се наложи да посетя най накрая и хирург.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия