д-р Диков от МД София

  • 827
  • 6
Момичета,
някой може ли да ми даде координати на д-р Диков от Майчин дом?
Благодаря!!!
Виж целия пост
# 1
Това е сигурно единствения лекар от Майчин дом, на който мога да се доверя на 100%!

Ако потърсиш стари теми с търсачката ще разбереш и защо, ще научиш и за мненията на много други мами. 
Виж целия пост
# 2
вече прочетох и наистина останах с впечатление, че си заслужава. имам и две близки, които раждаха при него, но без уговорка.
искам поне някакъв телефон, на който да се свържа с него.
Виж целия пост
# 3
направи си уговорка, така ще знаеш, че докато раждаш ще бъде изцяло ангажиран с теб.
Виж целия пост
# 4
хм,момичета незнам дали е уместно да се обаждам,но моя приятелка имаше ужасни проблеми,които завършиха трагично точно при този доктор,а и тя беше с уговорка,така че аз мисля ,че съм длъжна да го знаете ,пък всеки решава сам за себе си
успех
Виж целия пост
# 5
аз мисля, че др.Диков е по-сколо добър човек, отколкото добър лекър.Аз се бях насочина към него но определено не ми се стори добър
Виж целия пост
# 6
Аз съм раждала при д-р Диков и не съм доволна.
Има няколко стандартни лафа и въпроса и изглежда компетентен, но не можа да се справи с раждането на сина ми. Не ми обърна почти никакво внимание в пред-родилна зала, /въпреки, че ме бяха препоръчали и си плащах - 300лв за обикновено раждане без епидурална/, беше дежурен и не съм го викала специално, а същевременно родих бързо и безболезнено - само 5 болезнени контракции като аз си позволих да извикам на последните 3. Накара ме да ходя до родилна зала при финална контракция, в резултат на което детето се показа докато пресичах пред-родилна зала, щеше да падне на циментовия под, разкъсах се /а можех да мина без шевове/ и въобще изкарах кошмарно раждане при условие, че го обмислях от месеци и плащах за грижи и добро отношение - и това му го казах в предварителната ни уговорка.
Д-р Диков не изчака лидокаиновата месна упойка да ми подейства и ме ши на живо /а аз плащам за да ми се спестят такива болки/ На въпроса ми защо тези нежелатени ситуации се получават ми се развика, че е трябвало да се стискам при контракцията за да стигна до родилна зала!!! не съм била аз тази да го учи какъв е родилният процес и пр. Акушерките на смяна също се държаха отвратително - нито една не дойде да ме успокои а през цялото време ме гледаха като отрепка. Диков категорично отказ да ми обясни какъв ми е шева и трябваше тайно да се добирам до картона си след 3 дни - аз все пак чета, интересувам се и имам понятие от това що е то шев на перинеума, но трябваше да ме предупреди - например при такъв шев не се препоръчва вдигане на тежести, а аз първите дни вдигах тежки кофи - казанчето на тоалетната в стаята не работеше и така си я чистехме.
Сестрите и акушерките на 12-ти етаж също са много груби и некомпетентни. Четири пъти ми дупчиха вените по ръцете за да ми сложат абокад в резулта на което Диков ме изкара неуравновесена!!!
Аз съм лежала в Майчин Дом на 7-мия етаж, но там не съм имала такива проблеми нито с персонала, нито с абокадите.
Това не попречи на Диков да си вземе парите накрая без да се притесни, че щеше да убие детето ми и че не съм получила услугата за която му се плаща.
Не искам да си спомням вече моето кошмарно раждане, но искам да предпазя други майчета от този човек.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия