болежки

  • 503
  • 2
Здравейте в 8 месец съм 34 седмица имам почти всеки ден малки болежки ниско доло не са силни но незнам доколко са нормални за това време на бременноста вземам магнерот и папаверин нещо като прерязване е от време на време при вас как е било благодаря за отговорите
Виж целия пост
# 1
Да имала съм болки ниско долу в корема и в кръста но на този етап от бременността много жени имат периодични контракции. Обикновено чувстват на върха на матката някакво втвърдяване или напрежение, което се простира надолу, а след това настъпва отпускане. Някои контракции може и да са по-силни, но не са толкова чести и на равни интервали. Ето защо лесно се отличават от контракциите, които предвещават началото на раждането. А и болките на този етап се дължат вече и на отпускане на ставите.Костите на таза започват са да се разтварят по малко за да може бебето да "излезе".Но за твое успокоение се консултирай с наблюдаващият те гинеколог. През този период не съм приемала никакви лекарства.А и твоят лекар до кога ти каза да вземаш Магнерота?

 
Виж целия пост
# 2
Аз също ги имам тези болежки ниско-долу Rolling EyesКогато ги усетя гледам да сядам или лягам.Определено стоянето прав дълго време в тези седмици не е препоръчително.Иначе и аз пия магнерот редовно заради Бракстън-Хикс контракции и нош-па,в случаите когато болката е по-силна.Лека бременност Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия