Относно млечните каши

  • 858
  • 11
С извинение за невежеството, млечните каши и в частност тези на Hipp с адаптирано мляко или с обикновено сухо мляко се правят? На опаковката пише "мляко за кърмачета", но не съм сигурна какво значи това. Благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 1
С адаптирано са чуждите каши за малките бебета. С обикновено са нашенските Слънчо и кашите за деца на 1-3 годинки  Peace
Виж целия пост
# 2
АМ
Виж целия пост
# 3
Ще изполавам темата да питам от кога мога да давам млечна каша? Моето дете е захранено с пюрета, каша давам от около две седмици, педи каза да започна с безмлечна и да я разреждам с млякото, което по принцип пие. Но като че ли от млечните има по-голямо разнообразие и ми се иска като свършим кутията да му взема млечна. Дали е подходящо вече да му давам млечна каша?
Виж целия пост
# 4
Стига бебето ти да няма някакъв проблем с млякото, което се съдржа в млечната каша-може да даваш.
Почти всички майки дават млечни каши с мляко, различно от това, което пият бебетата им.  Peace
Виж целия пост
# 5
 Peace Ако няма проблем с млякото може да се дава всякаква каша.
Виж целия пост
# 6
не мисля , че има проблем да се дава млечна каша на тази възраст.Стига само да няма проблем с алергии .
Виж целия пост
# 7
Кашите на Хипп се правят с АМ, освен ако не пише да се направят с преварена вода.
На опаковката трябва да има описание на приготвянето на кашата.
Виж целия пост
# 8
Нашата лекарка ми каза направо плодово- млечна каша да давам и от около 10дни така и правим-Milupa banane--но нещо не е много сладка и малкия и се цупи --та реших да го поизлажа и му слагам по едно две колелца банан и да видиш хапване Joy Joy
Виж целия пост
# 9
А нашата педиатърка ни каза да започнем с чиста каша-без плодове. Аз така направих и ми се струва, че така е по-правилно.  Peace
Виж целия пост
# 10
Ако няма проблем с млякото може да давате млечни каши
Виж целия пост
# 11
Започнах с млечна каша с ябълки на Хип, защото не знаех че се започва с чиста каша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия