Доволни ли сте от туристическа агенция Бохемия?

  • 20 166
  • 14
Скоро възнамеряваме да пътуваме с нея и сега събирам отзиви!
Благодаря Ви много!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Не.Пътувах с нея на екскурзия до Швейцария ,която включваше и посещения в Германия и Австрия .Беше доста обещаващо ,но се превърна в пълно разочарование - екскурзовода ни заряза и се разхождаше с негови познати ,а нас ни оставяха на центъра и ни казваха пак да сме на същото място след 2 часа примерно ,за да отпътуваме.Резултат : лутане,лутане,лутане...
Никога повече не бих пътувала с нея !

ПС надявам се нещата да са се попроненили от тогава (аз използвах услугите на агенцията преди 3 години).
Виж целия пост
# 2
майка ми и леля ми ги ползваха няколко пъти.
Все по-очаровани се връщаха.
Виж целия пост
# 3
Да, но само в Бг сме ходили чрез тях, доволни сме, но извън границите на страната не сме ползвали техни услуги, нищо лично, но просто така се е получавало.
Виж целия пост
# 4
Много съм доволна!  Peace Бях с тях в Гърция за 6 дни през септември 2006г. Всичко по график, цялата програма се спази идеално, нямам никакви забележки.
Виж целия пост
# 5
Нещо ме дразни обслуването в офисът им зад х-л Радисън, прекалено недружелюбно! От офисът в СУ съм по - доволна.
Виж целия пост
# 6
ходила съм с тях до Истанбул и съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 7
ходили сме до Гърция, имахме много малко забележки...като цяло добро обслужване
Виж целия пост
# 8
Ние ще пътуваме с тях до Паралия Катерини,до сега от отношението в офиса на Дондуков съм очарована ,пък ще видим
Виж целия пост
# 9
Доволна съм
Виж целия пост
# 10
Пътувала съм с тях до Италия, останах доволна, но това беше 2005 година.
Виж целия пост
# 11
Аз съм доволна. Пътувала съм с тях до Гърция и Македония-Охрид.
Виж целия пост
# 12
Пътувала съм с тях до Истанбул - доволна съм.
Виж целия пост
# 13
Аз с тях все не мога да се разбера..((
За готови групови посещения - може би са Ок. Но за индивидуалните поръчки хич ги няма..
Виж целия пост
# 14
Организирана екскурзия до Гърция - много доволна останах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия