Къде мога да намеря конопено семе за лечение?

  • 29 632
  • 29
Здравейте, имам миома и в сайта за билкиолечение прочетох рецептата на баба Ванга за отвара от конопено семе. Търсих в много аптеки, но където и да попитам ме гледат странно, а на мен ми е спешно да го намеря. Пих и други билки, но не видях някакъв ефект. Решила съм да пробвам всичко, преди да легна под ножа. Моля ако някой от вас знае къде мога със сигурност да си намеря да ми пише. Не съм раждала, а исам бебе, но лечението ми е - отстраняване на матката. Остава ми единствено надеждата...
Виж целия пост
# 1
Тук продават конопено брашно, което май е смляно конопено семе.
Иначе, виж по билковите магазини.
Въпросът ти ме заинтригува и като пуснх в Гугъла "конопено семе" излезе, че рибарите го ползват за стръв и се продавало и по рибарските магазини.
Виж целия пост
# 2
solaris - благодаря ти. Разглеждах и аз това брашно, може би ще се пробвам да направя извлек от него и да пия. Иначе за сега ми е невъзможно да намеря семето. Навсякъде, където знам, че е възможно да има, ми казват че нямат.
Виж целия пост
# 3
mapua, виж и това:
Билкова рецепта срещу миома: http://www.lekar.bg/lek-118/info-82/%C1%E8%EB%EA%EE%E2%E0+%F0%E5 … +%EC%E8%EE%EC%E0/
Дано да помогне! Успех!  Peace
Виж целия пост
# 4
Преди години в Окръжна болница имаше Център по фитотерапия.
Не зная дали съществува още. Успешно лекуваха миоми.
Името на доктора е Желязков, ако още практикува.
Виж целия пост
# 5
Бенджи, Баба хулиганка - много ви благодаря. Ще проверя в Окръжна болница, ще направя и тази комбинация, за която ми е писала Бенджи. Решила съм да пробвам всичко.
Виж целия пост
# 6
на ул."Кирил и Методий" 34
"Церител" на Д-р Добрина Атанасова
Виж целия пост
# 7
Какво стана с Мария, имаше ли ефект? Понеже имам същия проблем ме интересува. Аз също си купих конопено семе да пробвам. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 8
Къде намери това конопено семе , само с него не съм пробвала ..и аз чакам отговор на някой който е пробвал с него ......благодаря на всеки който реши да ми отговори!!!!!! 
Виж целия пост
# 9
А в зоомагазините проверихте ли? Върти ми се нещо, че май продават и конопено семе като храна за птиците.  Thinking
Другият начин е да тръгнете по полето - див коноп има колкото щете, остава да съберете семенца.
Не става за пушене, да си знаете от сега.  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Добар ве4ер госпожо казжам се моника и ви пи6а от по6тата на ба6та ми таи катъ тарсите конопено семе понейе ба6та ми е рибар и знаи 4е го продават ж сжи4ки по-големи рибарски магазини!!!!!!успех  с ле4ението!!!!МОНИКА гр.Хасково
Виж целия пост
# 11
най-накрая намерих конопено семе в един рибарски магазин Simple Smile , сега пия отвара от него.....ще пиша за резултата , а вие стискайте палци да стопя с него миомата
Виж целия пост
# 12
Molia te kaji kade go nameri, 4e i az go tarsia. Za sega ima li rezultat. Blagodaria i uspeh! Dano pomogne. Tova bi moglo da dade nadejda na mnogo jeni.
Виж целия пост
# 13
аз си намерих конопено семе на пазара за сортови семена
 знам 4е е много полезно и за консумация( като лененото ), но не мога да намеря рецепта за приготвяне ( за ядене) и в какво количество трябва да се хапва?
Виж целия пост
# 14
привет, за 6 месеца  правих всичко което прочетох в нета
1.запарка от турта, невен , бял равнец
2.конопено семе -вари се 10 минути
3.семки от диня
4.фемин на д-рТошков
5.гладуване по Лидия Ковачева -10дни + 10 дни захранване
6. на всеки 5 дни - 1 на плодове
7.промених си изцяло начина на хранене -пълнозърнесто брашно, тръстикова захар, калиева сол , много плодове и зеленчуци , риба ,  почти не ям месо само пилешко , ябълков оцет /домашно приготвен/ мед , ядки 
Резултата : отслабнах 8 кг. и миомата ми намаля с 1,6см , лекарката която септември ми каза операция , сега каза че само ще я наблюдаваме , и понеже не съм раждала и препоръча забременяване .
Успех на всички и много здраве !!! Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия