За смесването на различни марки АМ

  • 1 879
  • 22
Здравейте мамчета,
Имам проблем с АМ. От Фризолак повръщаме, от Фризовом акаме на всяко хранене и сме вечно гладни. Минах на Лактана, но се запекохме  Close! Сега доки каза вднъж дневно или по малко на всяко хранене да давам Фризовом, а иначе да си останем на Лактана.
Моля за вашето мнение дали е нормално? Според нея няма никакъв проблем. Уж и вярвам, ама да попитам и за други мнения  Embarassed!
Благодаря предварително  Hug!
Виж целия пост
# 1
Щом доки така казва, вЕрвай й Wink
Виж целия пост
# 2
И аз мисля, че не трябва да се притесняваш. Смесвай и дано намерите правилната комбинация.
Виж целия пост
# 3
И на мойта приятелка бебчето в началото беше на 2 вида АМ,едното НАН/запичаше/ и Фризо.../ не помня/ за разхлабване пак по съвет на педиатърката.Според мен няма място за притеснение.
Виж целия пост
# 4
Предполагам, че е нормално, щом ти го е казал педиатър. Аз не съм се сетила да пробвам. Дано на бебчо да му хареса новата комбинация.
Виж целия пост
# 5
Според мен пък не е нормално!  Peace
Как така ще смесваш 2 марки млека.....един път едното, после другото........ Детското стомахче може ли да го приеме?  newsm78
Виж целия пост
# 6
Знам,че не е хубаво!
Ние също смесвахме за кратко но Фризо с Фризовом!
Виж целия пост
# 7
И аз съм против такова смесване на АМ
Виж целия пост
# 8
При смесването различни АМ се следи за реакция и как ще го приеме детето.Вие сте минали вече този етап и затова предполагам педиатърката е решила този вариант.
Виж целия пост
# 9
Може да се допиташ и до друг педиатър за по-сигурно. Бъди спокойна ще намерите подходящото АМ.
Виж целия пост
# 10
Не бих смесвала АМ.По-скоро ще пробвам с други марки.Но 2 вида наведнъж  Shocked
Виж целия пост
# 11
Направо си сменяй педиатъра. Могат да се смесват само от една и съща марка млека, на пример Фризовом с Фризолак.
Виж целия пост
# 12
И ние сме на Фризолак 1 смесено с Фризовом и така бебката ми си хапва добре и сме нямали проблеми.
Виж целия пост
# 13
не е много редно , ние смесваме , но Физолак с Фризовом.
Виж целия пост
# 14
Не е нормално да се смесват 2 марки АМ, защото бебето може да получи стомашен дискомфорт. Тези педиатри не се ли информират за новостите на съвременната медицина, няма ли кой да ги образова най-накрая  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия