Как решихте?

  • 2 585
  • 43
ЗНАМ, ЧЕ ПОДОБНА ТЕМА ИМА, НО МИ Е МНОГО ТРУДНО ДА РЕША.
ВЪПРОСЪТ, КОЙТО МЕ ТОРМОЗИ ДЕНОНОЩНО Е ПРИ КОЙ ЛЕКАР В ОКРЪЖНА ДА РАЖДАМ. РЕША ЕМИЛИЯ ДИМИТРОВА ЗАЛИВАТ МЕ С НЕЩАСТНИ СЛУЧАИ, ОТКАЗВАМ СЕ. РЕША Д-Р ПАПАЗОВ ХОП ОТНОВО СТАНАЛО НЕЩО.И ПАК НА НОВО.СЕГА СЪМ ЗА Д-Р ПАПАЗОВ./ЗА СЕГА-А НЕ СЪМ ОТ НЕРЕШИТЕЛНИТЕ/
МИСЛЯ СИ, МАЙ ЧЕ НАЙ-ДОБРЕ Е БОГ ДА ДОЙДЕ И ДА НИ ИЗРАЖДА ЗА ДА СМЕ СПОКОЙНИ.
МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ, КАК НАЙ-НАКРАЯ РЕШИХТЕ?
БЛАГОДАРЯ ВИ! newsm17
Виж целия пост
# 1
Реших, че всичко ще мине спокойно и приятно и се доверих на дежурния екип в Майчин дом.
Виж целия пост
# 2
За всеки лекар има различни отзиви. Няма такъв да е само с положителни мнения. Аз гледах опита, преобладаващите мнения и така.
Виж целия пост
# 3
Няма лекар, за който мненията да са само хубави или съмо лоши /има разбира се такива, за които преобладават лошите .. те трябва да се избягват  Mr. Green /. Просто се успокой, спри се на даден лекар и говори с него - личното усещане за това, на кого можеш да имаш доверие ще те води.
Няма и няма да има болница или доктор, от които всички да са доволни.
Виж целия пост
# 4
За всеки лекар ще чуеш противоречиви мнения, така че, избираш си един и се надяваш всичко да мине благополучно Peace
Виж целия пост
# 5
За всеки лекар ще чуеш противоречиви мнения, така че, избираш си един и се надяваш всичко да мине благополучно Peace

Не се притеснявай излишно, всичко ще е наред и си мисли позитивни неща, за да не предизвикваш съдбата!Успех!   bouquet
Виж целия пост
# 6
За всеки лекар има различни отзиви. Няма такъв да е само с положителни мнения. Аз гледах опита, преобладаващите мнения и така.
И аз също!  Peace
Виж целия пост
# 7
ВЯРНО Е, ТРЯБВА ДА СЕ УСПОКОЯ!
ОТИВАМ ПРИ ТОЗИ ПАПАЗОВ И БОГ ДА Е С МЕН/И ВСИЧКИ ВАС/.
ДОБРЕ Е ЧЕ ГО ИМА ТОЗИ ФОРУМ И ВСИЧКИ ВАС МАМИ.
 newsm64
Виж целия пост
# 8
Няма да намериш идеален лекар т.е. без никакви негативни отзиви.Така че спри да слушаш този или онзи и не се панирай.Ще стане това което трябва да стане.Успех.
Виж целия пост
# 9
Аз раждах без уговорки и без избор на лекар. Попаднах в ръцете на дежурния екип, който се оказа, че бил най-добрият в "Тина Киркова", сега 1-ва АГ.
Виж целия пост
# 10
За почти всеки лекари ще чуеш/прочетеш лоши отзиви и винаги ще има недоволни. Избери този, който смяташ за  най-добър и с когото ще си най-спокойна. Успех! Hug
Виж целия пост
# 11
Ако пък имаш някакви опасения,относно доктора-не отивай при него!По-добре ли е в страх да протече всичко.А защо се спря на Окръжна?
Все пак,когото и да избереш,Бог да бъде с Вас! Hug  
Виж целия пост
# 12



        За Варна става въпсос, нали??? Аз раждах в АГ при д-р Георгиев и съм  му много благодарна - и двамата със сина ми дължим живота си на него........Има и още един момент, който ме накара да се ориентирам към АГ - единствено там имат неонатологично отделение/ и от Окръжна и от Майчин дом, водят бебета с линейки до там ако има проблеми /. А при нас имаше такива и на смяна е била една от най-добрите неанотоложки във Варна - д-р Ангелова   bouquet

                       Но не мисли за усложнения, избери си д-р, доверу му се и си очаквай спокойно събитието  Simple Smile

                                Безпроблемно раждане и здраво бебче   Hug
Виж целия пост
# 13
Aз се лутах между лекарите също накрая реших,че няма да е  нито един от тях ... беше ме страх и моя позната ме запозна с акушерка на която се доверих моментално, а не знех нищо за нея! Peace
Успех и леко раждане! Hug
Виж целия пост
# 14
Аз раждах без уговорки, при екипа, който беше на смяна в "Тина Киркова". Според мен няма лекар, за когото да има само добри или само лоши отзиви. Така че не мисли много, стискаме палци всичко да е наред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия