Препоръчайте ми добър гел за премахване на водоустойчив грим

  • 2 631
  • 20
Скъпи момичета, докато бях на море ползвах водоустойчива спирала и се видях в приключение с отстраняването й ooooh!протърках си очите, изпадаха ми миглите и се чувставах ужасно. Моля Ви да ми препоръчате гел за измиване на грима, който лесно и бързо да се справя и с водоустойчивият такъв.Благодаря на всички Laughing  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Приемам предложения и за лосион със същото действие, въпроса е да премахва лесно водоустойчив грим Grinning
Виж целия пост
# 2
Аз ползвам двуфазния лосион на Лореал и съм доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Никога не съм почиствала толкова лесно грима си,както с
Виж целия пост
# 4
Аз ползвам двуфазния лосион на Лореал и съм доволна Simple Smile
И аз го ползвам и съм супер доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Никога не съм почиствала толкова лесно грима си,както с

а пробвала ли си с водоустойчив Flutterв Бг дали го има newsm78 благодаря много  bouquet
Виж целия пост
# 6
Двуфазния лосион на Ив Роше, страхотен.  Peace
Виж целия пост
# 7
Иля, можеш ли да ми покажеш линк   bouquet и без това имам ходене до Бонжур за един лосион на Ив Роше Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Иля, можеш ли да ми покажеш линк   bouquet и без това имам ходене до Бонжур за един лосион на Ив Роше Heart Eyes

Ето го, води се, експресно почистващ лосион за очи с метличина.  Peace

Виж целия пост
# 9
а пробвала ли си с водоустойчив Flutterв Бг дали го има newsm78 благодаря много  bouquet

Да,за водоустойчива спирала.
Има го в аптеките,и на други места.
Виж целия пост
# 10
В момента съм с този на Лореал и съм много доволна. Peace
Виж целия пост
# 11
Ето този гел на Clarins:
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=76386&goChar=C
От гел става масло, а после при измиване се превръща в мляко Crazy Много съм доволна Peace
Виж целия пост
# 12
Аз използвам ето този , много лесно ми почиства грима и е супер икономичен  Peace
Виж целия пост
# 13
Аз също препоръчвам двуфазния лосион на Лореал - от години го ползвам и върши перфектна работа не само за снемане на водоустойчив грим, но и при отстраняване на лепкавите остатъци от кола маска.
http://picnic.ciao.com/fr/94045.jpg
Виж целия пост
# 14
Аз използвам само водоустойчиви спирали,и само с бебешко олио и гел на Джонсън си го махам за секунди и без да ми пари  на очите,както от други неща.Пробвай ако искаш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия