На колко години станахте Татко?

  • 16 810
  • 130
На колко години бяхте когато се роди първото ви бебче?
Има ли подходяща възраст и готови ли са мъжете за тази отговорност? newsm78
Виж целия пост
# 1
Бащата беше на 23 . Сега след 11 години смята, че е млад татко с пораснало синче. А подходяща възраст според мен няма, защото всичко си е до човека и много индивидуално. Някой мъже цял живот не стават готови да станат бащи / същото се отнася и за жените/ . Според мен има ли работа , може ли да издържа жената и детето/децата / до себе си , и най- вече има ли желание да бъде татко , да действа.
Виж целия пост
# 2
Моят мъж стана татко на 32. И по-рано искаше, но аз се дърпах. Голяма ни е разликата във възрастта ( е, не много)  и затова се наложи да ме почака да порасна  Grinning.
Виж целия пост
# 3
31 ... можеше и по-рано на 20 и щеше да е по-добре.
Виж целия пост
# 4
На 31 беше нашият татко·
А аз мисля че възрастта има
значение·Един мъж на 30години
би бил по- отговорен, от едно момче на 20г·
Но да не забравяме че всяко правило си има
изключения·
Виж целия пост
# 5
Винаги си прекалено млад ,когато чуеш 'Мисля ,че съм бременна.' Laughing
Виж целия пост
# 6
Моят мъж беше почти на 30 години - тоест стана татко три месеца преди да ги навърши.
Виж целия пост
# 7
Винаги си прекалено млад ,когато чуеш 'Мисля ,че съм бременна.' Laughing
Не мисля така!Моят съпруг жадуваше да стане баща,
и когато разбра че съм бременна искаше да се похвали
на целият свят·
Виж целия пост
# 8
Нашият стана татко на 22год.,  1cribне мисля че има значение годините!
Виж целия пост
# 9
23 и 30.
Пътуващ е прав Simple Smile
Виж целия пост
# 10
На 33 исках и по рано но нямаше как
Виж целия пост
# 11
29-30
Виж целия пост
# 12
Здравеийте, мой приятел е странно защо възпитан, че не трябжа да се жени и/или има деца преди да навърши 30 години Simple Smile Лично аз съм на мнение, че човек трябва да направи тази стъпка на момента когато се почувства готов, защото както всички знаят няма по- хубаво нещо от това да имаш деца Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Няма подходяща възраст . Нашия татко беше на 26г когато се случи за първи път и се справи добре.Е,с малкия беше по-подготвен емоционално.Нямаше я тая шашкания. Joy bowuu
Виж целия пост
# 14
Първия път на 22, втория на 42 - върви ми на тия двойки! преди 30 е със сърцето - водеща е емоцията, след това е и с разума и опита!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия