Безплатен български софтуер с ястия и готварски рецепти всякакви

  • 9 344
  • 27
Манджорно 1.19МВ

Или, ако ви се правят манджи    Flutter

Другата е: Кухня 17.03МВ

Първата, вече се експлоатира успешно   hahaha
Виж целия пост
# 1

Първата не ми се отвори. Rolling Eyes

Втората ми задейства Аваст-а. Stop
Виж целия пост
# 2
Mенте работи.  #Crazy newsm78
Виж целия пост
# 3
Една единствена публикация във форума имаш и предлагаш софтуер... Как да се "вържа"?
Иначе би било полезно такова нещо.
Виж целия пост
# 4
1то и при мен не се отвори, 2то се изтегли,но  ми се разпищяха всякакви аларми и просто го изтрих....може и нещо интересно да е ама .....
Виж целия пост
# 5
 Simple Smile Интересно, как "да се вържеш", като съм имал първата си тема тук и веднага предлагам рецепти?.. Ами предлагам, никой не връзвам. Не е задължително. Чак на 1001-та тема ли - да предложа рецепти за кулинария и готварство?

Не се отваря, наистина.

Не се отваря, защото съм пропуснал една билбиотека MSVCRT20.DLL, сега вече я има и проблем няма, проблем нямам и на масата.   chef

Никакви вируси не се въртят при мен, всичко е минало през Касперски, господин Касперски ако не го знаете, е една доста тежка програма за предпазване от недоброжелатели и тем подобни напасти ... (струва към 150 тухлички)

Верно е, че са "менте работи", особено за менте почитатели на софрата, ракийка, винце, биричка, предпочитания - ? (плюс жената, разбира се). От 20-тина години съм с компири, та не ме бъркайте с тревопасни. Дал съм ви комплект олекотена програмка, с възможност да си дописвате "произведенията"; не се инсталира, работи под win32 навсякъде, мирише на гозба и кеф.

Ако некой ще разклаща мнението си заради "български манталитет",  това е друга теория, а и е за друго място в нета, например xnet.bg.

Аз ви предлагам нормални работи, за нормални хора Wink

По-тежката програма 17.03Мб вече се инсталира, не е въпросът само да я стартираш, но пък има друг изглед и е написана под друг език. Аз предпочитам леката и удобна 1.19 за всяка кухня, отваряш страниците и прелистваш записките си, и това е ...

Проста работа, за прости хора кат мен  Grinning
Виж целия пост
# 6
Да бе нямало вируси!!!И на мен ми се задейства антивирусната програма,а аз даже не го и отворих,като ми даде за отваряне и веднага ми се включи антивирусната програма и затворих всичко!!!!!!!!!!!
Но нека и някой модератор да се включи и да прецени дали тази тема е полезна
Виж целия пост
# 7
Има едно бутонче, намира се отдясно и е точно за информиране на модераторите ви.

Понякога самите потребители са вируси и заразяват пространството.

Например, преди години си закупих WebTrance от най-новата версия ...и Касперск ими откри вирус в нея, а то се оказало, че подобна програмна дефиниция отговаря на заплахата, после промениха кода в по-новата версия и спря индикацията за вируси.

Доколкото разбирам, тежката програма нещо е проблемна, да подчертая че не съм й производителят, но ще разгледам как е направена и какво има в нея.

Целта беше ние да сме добре, да изживеем по подобен начин и времето си в приятни занимания, ако умеем да се забавляваме.

Аз не съм ви дошъл тука да раздавам вируси и да се излагам, ако не ви е приятно, най-добре е - да питаме модераторите как се трият темите и защо няма опция, пък на вас много ви здраве.

Ето директен линк към програмата, която както ви казах е за свободно ползване:


http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=20029



Ето и коментарите на ползватели:

Мнения на потребители
Мнения, стр. 1 2 3
Твоето мнение

Вторник, 15.01.08, 11:41, pops_paq:
Благодаря на angelicstar!Всичко си дойде на място.Желя ти успех в живота.....
Вторник, 18.03.08, 19:30, anita83:
програмата е много следка и тръгва без проблеми
Събота, 12.04.08, 14:25, hatpobeh:
Ами на мене ми искарва всичко в ????????// и не мога да намеря езиковите настроики.Ако е на настроики и е първата опция да търся Non Unicode не ми го искарва искарва ми наи от горе @Arial Unicode MS него да задам пак не се оправя.Че въпроса ми е куде да го търся.Благодаря предварително
Четвъртък, 01.05.08, 21:35, bianka1984:
НА МЕН НЕ МИ СЪОТВЕТСТВАТ ПРОЗОРЦИТЕ,ЗАЩО Е ТАКА?
В САМОТО МЕНЮ.И НЕ МИ СЕ ОТВАРЯТ ВСИЧКИ РАЗДЕЛИ?
НЯКОЙ ДА КАЖЕ ОТ КАКВО Е ТОВА??
Събота, 31.05.08, 19:23, teodorach:
Цитат на angelicstar от Понеделник, 14.01.2008 17:07
” ми тия ???????????? се оправят от езиковите насройки. тра му се даде на Non Unicode да повлва Bulgarian и си става.
аз нещо немога да я деинстална. тъпо ама ня страшно. „

Ами dобре ,ама къде са тия езикови настройки.бе......Побърках се да се опитвам да я оправя ая програма да тръгне и не става и не става...

===============================================


знам, много е добра. Преди време си я бях дърпал. Хубавички рецепти има.
Отговор  За печат 
zurik
Пет, 31.03.06, 13:29   
Препоръчвам я на повечето жени
Отговор  За печат 
katq66
Пет, 21.04.06, 09:43   
Програмата е много добра.Има много рецепти и е полезна за всеки който реши да готви.
Отговор  За печат 
anonymous
Пон, 05.06.06, 03:07   
Добра е,обаче защо като я пусна и резолюцията на целия десктоп се променя..???
Отговор  За печат 
nikipol
Вто, 20.06.06, 09:05   
Супер е за безплатна програма
Отговор  За печат 
gogo_pet
Нед, 17.09.06, 16:59   
Супер е!Аз я ползвам често когато готвя!
Отговор  За печат 
plesant
Пон, 02.10.06, 15:30   
При опит да я стартирам се изписва съобщение за липсваща библиотека с разширение dll ????
Отговор  За печат 
rotax
Пет, 10.11.06, 13:07   
а някой забелязал ли е, че програмата е 17 мб, а когато я разархивираш става 5 мб? както и наличието на 10-тина dll файлчета в една обикновена програмка за рецепти?
Отговор  За печат 
mi6o5705
Сря, 20.12.06, 08:20   
НЕ СЪМ ДЪРПАЛ ПО-ДОБРА. БРАВО НА ВАС
Отговор  За печат 
yugioh1991
Пон, 22.01.07, 00:18   
програмата е хубава,но неможе да се качи-проблемът е,че постоянно дава Eror..

========================================================

Съобщение      
nero007
Пон, 12.03.07, 10:48   
При опит да я инсталирам,ми дава грешка и изобшо не се инсталира,има ли нещо общо с това че съм в чужбина
Отговор  За печат 
roy-newyork
Пон, 12.03.07, 11:51   
на мен също ми дава грешка-понеже е на балгарси се блокира като опасна...........
но ме ме интересъва една рецепта и молия ,които е има да е даде е тука:
как се прави каимата за КЕБАПЧЕТА /не за кюфтета/
Отговор  За печат 
roy-newyork
Пон, 12.03.07, 13:21   
как ли не сам опитвал
сас лук ,сас пипер сас хляб,сас галета и без тях
само свинска каима,само телешка,смес от тях
и стават
много хубави
Кюфтета
ама не стават кебапчета
и маса книги
и нищо.....
Отговор  За печат 
gergan4e33
Пет, 16.03.07, 02:58   
Програмата е невероятна! БРАВО на Рени и Радо! За инсталирането нямах никакви проблеми, може би защото не ползвам антивирусна.
Отговор  За печат 
divakaaaa
Сря, 27.06.07, 02:39   
super
Отговор  За печат 
anonymous
Вто, 03.07.07, 16:04   
Прекрасно!!!Браво голям помощник
Отговор  За печат 
hrisi
Чет, 02.08.07, 19:00   
Stiga be 4e ogladnqh s tiq kiuftetaaaaaaa


Отговор  За печат 
roy-newyork
Чет, 02.08.07, 19:28   
Бела риба -без кости се яде само през пости.
Отговор  За печат 
sticovski
Вто, 30.10.07, 00:32   
имам проблеми с кулинара, няма букви, виждам само ?????????????????????? какяв срифт ще ми тряба?
Отговор  За печат 
sticovski
Вто, 30.10.07, 23:49   
ne stava Sad

=========================================================

И аз не мога да я инсталирам, дава ми грешка (ама каква?).
Отговор  За печат 
angelicstar
Чет, 01.11.07, 16:48   
Цитат
” на мен също ми дава грешка-понеже е на балгарси се блокира като опасна...........
но ме ме интересъва една рецепта и молия ,които е има да е даде е тука:
как се прави каимата за КЕБАПЧЕТА /не за кюфтета/ „
ми братми понеже сепознава с Главния Готвач на 1 хутел и го питах точно затва. той вика на кибафчетата не имсе слага лук и чесан никога. ама задалжително се тура кимьон. на кивтета е обранто. лук имсе тура задалжително ама никота кимьон. чесан мж несе тура на кивтета.
Отговор  За печат 
miriam80
Нед, 16.12.07, 23:07   
браво.много добра програма!
Отговор  За печат 
pops_paq
Пон, 14.01.08, 17:00   
Някой ще ми каже ли защо като я свалих пише само ???????????????? и няма рецепти?Харесва ми като цяло и много искам да я ползвам.
Отговор  За печат 
angelicstar
Пон, 14.01.08, 17:07   
ми тия ???????????? се оправят от езиковите насройки. тра му се даде на Non Unicode да повлва Bulgarian и си става.
аз нещо немога да я деинстална. тъпо ама ня страшно.
Отговор  За печат 
pops_paq
Вто, 15.01.08, 11:41   
Благодаря на angelicstar!Всичко си дойде на място.Желя ти успех в живота.....
Отговор  За печат 
anita83
Вто, 18.03.08, 19:30   
програмата е много следка и тръгва без проблеми
Отговор  За печат 
hatpobeh
Съб, 12.04.08, 14:25   
Ами на мене ми искарва всичко в ????????// и не мога да намеря езиковите настроики.Ако е на настроики и е първата опция да търся Non Unicode не ми го искарва искарва ми наи от горе @Arial Unicode MS него да задам пак не се оправя.Че въпроса ми е куде да го търся.Благодаря предварително
Отговор  За печат 
bianka1984
Чет, 01.05.08, 21:35   
НА МЕН НЕ МИ СЪОТВЕТСТВАТ ПРОЗОРЦИТЕ,ЗАЩО Е ТАКА?
В САМОТО МЕНЮ.И НЕ МИ СЕ ОТВАРЯТ ВСИЧКИ РАЗДЕЛИ?
НЯКОЙ ДА КАЖЕ ОТ КАКВО Е ТОВА??
Отговор  За печат 
teodorach
Съб, 31.05.08, 19:23   
Цитат на angelicstar от Понеделник, 14.01.2008 17:07
” ми тия ???????????? се оправят от езиковите насройки. тра му се даде на Non Unicode да повлва Bulgarian и си става.
аз нещо немога да я деинстална. тъпо ама ня страшно. „

Ами dобре ,ама къде са тия езикови настройки.бе......Побърках се да се опитвам да я оправя ая програма да тръгне и не става и не става...

================================================

Та така, потрудил съм се за удоволствието ви и съм предложил най-доброто, а иринка тука и незнам кой беше още, пропищяха от вируси.

Аз ви казах, че по-голем вирус от човека нема и това е.

Айде, модераторите, - как се триеха темите тук?

Направете го вместо мен, явно съм сбъркал мястото ...
Виж целия пост
# 8
Аз пък не разбирам какво става - тая програма е обсъждана във форума, досега никой не се е оплаквал от нея, ето и ТЕМАТА, а аз бях дала линк за руския кулинарен блокнот, също добър за използване - ето ТУК.
Виж целия пост
# 9
Аз също я имам и нямам никакъв проблем с нея. Работи си програмата и антивирусната ми няма нищо против нея Laughing
Виж целия пост
# 10
labrex,сега си си я изтеглих от другата тема и няма никакви проблеми,но от този линк тук наистина ми се включи антивирусната програма,и аз незнам защо newsm78
Виж целия пост
# 11
Не мога да разбера защо във всяка тема двадесет човека скачат срещу автора, че темата е пързалка, че на някой не му звучи добре и т.н. Ми като на някой не му харесва да не чете.
На мен първата програмка ми се чете, отваря и ми харесва. Благодаря много, според моята антивирусна също си е наред. Не разбирам защо трябва да се задръства форума с излишни коментари.
Виж целия пост
# 12
labrex,сега си си я изтеглих от другата тема и няма никакви проблеми,но от този линк тук наистина ми се включи антивирусната програма,и аз незнам защо newsm78

irinka28, не знам защо става така, не съм чак такъв компютърен спец, просто си спомних, че имаше теми за такива програми и тази присъстваше там. Щом си намерила начин - всичко е наред!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Моят Касперски хвана Троянец, като теглих от дадения тук линк.
От линка в темата, която labrex посочи, нямах проблем.
Виж целия пост
# 14
При мен първият линк изобщо не се отваря  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия