Косата ми се сгъсти!!!

  • 40 241
  • 23
Искам да споделя с вас, как косата ми противно на очакванията, се сгъстява и заздравява! През първата бременност беше точно обратното. Обикновено като се къпя, се изресвам  и обикновено след това чистя един топ косми от четката! Така бях и преди да забременея.
Някъде от средата на бременността забелязах, че има подобрение - вече не "пълня" къщата с косми, няма по възглавницата , по четката, а и косъма сякаш блести повече. Не ползвам маски, а през първата бременност използвах постоянно и резултата дори не се доближи до това, което е сега!
Дали като родя нещата ще се променят ? Как мислите?
Виж целия пост
# 1
ами да
нещата ще се променят ......ще започне да пада  Tired
а аз си помислих че си намерила някакво златно чудо за сгъстяване   Hug
Виж целия пост
# 2
От лекари съм чувала че една браменост
винаги спомага за прочистване на целия организъм и кръв.
Това може и да ти е повлияло,но не мога да кажа за после.
Зависи единствено и само от теб -
начина ти на живот - цигари ,алкохол, храна
Всичко
Виж целия пост
# 3
а аз си помислих че си намерила някакво златно чудо за сгъстяване   Hug
И аз тъкмо се зарадвах  Laughing
Иначе е напълно възможно след раждането косата да възвърне предишното си състояние.Трябва да се вземат мерки навреме  Peace
Тук -> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312774.0 има идеи за съставки за домашни маски.Всички могат да се използват без Тривитаминола!
Виж целия пост
# 4
За сгъстяване на косата - Фитовал...шампоан е това. Сериозно не съм виждала такова чудо. Моя близка го ползваше след химиотерапия, косата и падаше на снопове, ужас. Слава Богу, тя се оправи - косата и също се възстанови невероятно бързо - за два-три месеца и даже сега е по-красива отпреди. Не знам дали наистина се сгъстява или просто прави ефект такъв някакъв, но е страшна красота.
Да не се юрне някой да го купува сега  де, за всеки човек е различно, може на някои хора хич да не действа. Но като прочетох темата и се сетих. Успех на всички с косите! Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Фитовал в аптеките ли се продава? Grinning
Виж целия пост
# 6
Да,продава се в аптеките има даже и хранителни добавки. Peace
Виж целия пост
# 7
Аз не съм доволна от Фитовала, пих и капсулите и се миех и с шампоана и нищо.
Виж целия пост
# 8
Ето - бях сигурна че не на всички деиства така магическо. Аз се чудя дали да не си го взема за проба, при мен коса дал Бог ама все пак е само няколко лева тоя шампоан.
По темата - щом неслагането на продукти ти се отразява добре, защо не я оставиш така просто  newsm78? Аз съм чувала за жени, чиито коси само страдат от третирането с какво ли не... Мии я с хубав шампоан и се надяваи да си остане така     Praynig  Peace
Виж целия пост
# 9
Благодаря за вниманието!
Мия се само с Пантен от години. Дано след раждането нещата не се обърнат в коренно противоположна посока, че ще има и кърмене и умора...smile3553
Що се отнаса за Фитовал - то и името му такова , от гръцки фито'-растение, фите'во- насаждам!
Иренка, така е за съжаление , не при всеки се получава. Играе роля и типа на косъма, и кожата, ако щеш и храната или както казва desi minkova, кафе, цигари, алкохол...Аз лично не употребявам, но си смених веднъж шампоана, защото четох , че е добре за косата на няколко месеца или година да се сменя. Напълних се с пърхот и ми отне повече от месец да се възстанови newsm79!
Виж целия пост
# 10
ами да
нещата ще се променят ......ще започне да пада  Tired

А когато децата влезнат в пубертета ще започне и да побелява! Joy
Виж целия пост
# 11
За сгъстяване на косата - Фитовал...шампоан е това. Сериозно не съм виждала такова чудо. Моя близка го ползваше след химиотерапия, косата и падаше на снопове, ужас. Слава Богу, тя се оправи - косата и също се възстанови невероятно бързо - за два-три месеца и даже сега е по-красива отпреди. Не знам дали наистина се сгъстява или просто прави ефект такъв някакъв, но е страшна красота.
Да не се юрне някой да го купува сега  де, за всеки човек е различно, може на някои хора хич да не действа. Но като прочетох темата и се сетих. Успех на всички с косите! Simple Smile
Това е съвсем друго. По принцип след химиотерапия косата много бързо се възстановята и дори става по-хубава, имам наблюдения при няколко познати. Не е само от шампоана! Не пожелавам обаче на никого да стига до химиотерапия, за съжаление обаче понякога е неизбежно Cry
Виж целия пост
# 12
През бременността,косата ми беше страхотна.Много и се кефих.Гъста,лъскава,жива,бляскава абе направо бях очарована.Особено във фризьорският салон като отидех и всеки път ми я хвалеха.Не ми падаше.Абе супер.
Но..след два месеца от раждането започна страшно много да пада.Започна да се омазнява в корените.Естствено веднага взех мерки.Пих капсулите на Фитовал,използвах шампоана и лосиона.Но всичко това подпомага единствено стимурирането разтежа на нова коса.Сега смених шампоана с Прегейн.Вече почти се нормализира положението с падането,но имам и страшно много новоизрастнала коса,която стърчи.А така се бях уплашила,че вървя към перуката.
Знам,обаче че не всеки има такъв проблем след раждането,но при голям процент от жените е така.Дано при теб не е. Peace
Виж целия пост
# 13
Моята коса е много гъста. След раждането на малкия опада драстично, но сега, година и половина след това се възстанови. През зимата направих един курс с Ревалид.
Виж целия пост
# 14
И според мен ще поопада след раждането.
Но не се притеснявай, ще се възстанови Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия