Може ли да са глисти?!?

  • 2 985
  • 12
На няколко пъти в акото на сина ми /на 3 месеца/ намирам нещо като конци!Много се притеснявам,че може да са глисти!Възможно ли е на тази възраст да има и по какъв начин се е заразил???След няколко дни сме на консултация и ще кажа на педито,но дотогава ще се побъркам от въпроси! Какво представляват човешките глисти?Имам ли основание за притеснение?
Виж целия пост
# 1
Sisee, обади се на педиатърката още сега и й обясни. Не съм сигурна, но мисля, че е малък, за да се притесняваш, че има глисти. Някаква промяна в поведението на детето забелязала ли си?
Виж целия пост
# 2
ами не съм забелязала!Ака си както обикновео по 1-2 пъти  на денонощие...няма затруднения,пръцка по много,но това са все нормални неща за него PeaceНа консултация сме след няколко дни и ще повдигна въпроса!
Виж целия пост
# 3
Глистите са мънички бели червейчета и мърдат. Това, което си видяла мърда ли?
Виж целия пост
# 4
така както го описваш мисля, че може да е от храната нещо, но не и глисти
Виж целия пост
# 5
Не..не мърдат Naughty
какво може да е от храната като той е изцяло на кърма newsm78казаха ми,че най вероятно е от стените на червата,които се чистели по този начин....изхвърляйки тези "конци" ще разберем на консултацията Peace
Виж целия пост
# 6
Ако има глисти ще спи неспокойно,особено вечер ще се върти.Как спи,спокоен ли му е съня нощем?Може и да не са глисти,след ,като казваш,че не мърдат
Виж целия пост
# 7
Ако има глисти ще спи неспокойно,особено вечер ще се върти.Как спи,спокоен ли му е съня нощем?Може и да не са глисти,след ,като казваш,че не мърдат

това със съня има ли нещо общо с глистите?!? питам,защото от 2 дни съня му не е както преди!Буди се на 1-2 часа аз си мисля,че  е от глад....давам му малко да цока и след 1-2 часа пак същото!Не,че досега не се е будил нощно време да папа,но не и така начесто!Денемсъщата работа!С две думи,съня му не е това,което беше....
Виж целия пост
# 8
И на моят син, акото му е с нещо такова.Това, наистина прилича на конци и е с тъмен/кафеникав цвят/.На мен, педи ми каза ,че е от храната.
Виж целия пост
# 9
И на моят син, акото му е с нещо такова.Това, наистина прилича на конци и е с тъмен/кафеникав цвят/.На мен, педи ми каза ,че е от храната.

при нас са по-дебели от конец и са бели,а не тъмни!не съм яла нещо по различно,а това го имаме от няколко дни!
Виж целия пост
# 10
добре бе мила,
защо не заведе детето днес на консултация и да се успокоиш,
ние тук само гадаем, а ти се тормозиш, със сигурност излишно  Wink
Виж целия пост
# 11
Стига сте шашкали жената!  Laughing Какви глисти при кърмаче?  ooooh!
Спокойно, не се шашкай! Обърни се към педито, ако си толкова притеснена, но не си втълпявай глупости.  Peace
Виж целия пост
# 12
Силно се съмнявам да са глисти. И то при кърмаче. Попитай на консултацията.
Щерката имаше. Бяло е и мърда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия