ru-486

  • 10 045
  • 34
четох за това хапче ру-486 искам да си го взема има ли го в българия
Виж целия пост
# 1
Аз пък искам ТУ - 154 да си взема.
Виж целия пост
# 2
има такова хапче провери в гоогле
Виж целия пост
# 3
Не казвам, че няма. Има и виагричка също. Мммм вкуснотийка.
Виж целия пост
# 4
Ха! Това е за аборт? Оттеглям се от темата.
Виж целия пост
# 5
това не е виагра тва хапче предизвиква аборт
Виж целия пост
# 6
Има доста нежелателни странични ефекти, освен ако не си самоубиец (има доказани смъртни случаи от него).

Ако се поразровиш малко, това лекарство в България се нарича Мифепристон, но не знам, дали може да се намери в аптеките, никога не ми се е налагало и надявам се, няма да ми се наложи да го използвам.
http://www.bgstuff.net/content/view/2205/557/
Виж целия пост
# 7
сигорна ли си че то прекъсва бременоста
Виж целия пост
# 8
http://www.life.org.ru/main.php?id=126

Според тази статия, Мифегин и Мифепристон са други търговски наименования на ru-486.
Виж целия пост
# 9
Не знам дали това хапче се прилага в България. Споменала си за Google, значи си чела материалите - прилага се в болница, в комбинация с друг препарат, за да има точно ефекта, който се цели. При всяко положение, безконтролното му приемане е много, много опасно и не се знае с какви последици.
Съветвам те, ако искаш да направиш аборт в ранна седмица на бременността, да се консултираш с добър лекар - има опции за аборт, които са щадящи в голяма степен.
Виж целия пост
# 10
Правилно ли се досетих, че си малка? Нямаш пари за доктор, не искаш вашите да разберат? Що не отидеш при майката на гаджето и да и поразкажеш за проблема? Може и да намерят пари и да запазят дискретност.
Виж целия пост
# 11
Между другото, момичето трябва да се научи да чете внимателно - този препарат се използва само при доказана бременност и само под лекарско наблюдение. И като нищо след това може да се наложи и нормален аборт да прави, или да я стържат, или направо ще пукне от загуба на кръв.

Честно казано, всеки, който би използвал такова нещо, е чудесен кандидат за наградата на Дарвин.
Виж целия пост
# 12
сигорна ли си че то прекъсва бременоста
Сигорен съм, че това, което си намислила е много безотговорно към собственото ти здраве, детеродна способност и дори живот. Има и други решения. Самолечение от бременост е най-кофтито решение.
Виж целия пост
# 13
не сам малка но ме е страх от нормалния аборт и от възможността после да нямам деца
Виж целия пост
# 14
Добре, де. Ако приемеш такова хапче и доказаната бременност се прекъсне, то после не се ли налага да те кюртират така или иначе? Защото едва ли плода се изхвърля.  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия