Полети с Wizz Air и Ryanair

  • 108 355
  • 852
Здравейте,
предстои ни пътуване до БГ с тези две компании : wizz air и Rayan air
Ще бъда благодарна на актуално инфо и впечатления  
Има ли отменени полети, закъснения - смятам да правим връзка с тях за пътуването.
Благодаря  
Виж целия пост
# 1
Пътувала съм и с двете. С Уиз - най-редовно и аз, и семейството ми между Рим и София, никога не сме имали проблеми. Ако е имало закъснение, е било в рамките на нормалното /половин - един час/, ама нямам спомени. С втората пътувах само един път, всичко беше нормално.
Виж целия пост
# 2
А RyanAir с коя България лети?
Виж целия пост
# 3
според мен пътуват от порто до бергамо с райънеър и оттам до софия с уиззеър  Wink и обратно.
Виж целия пост
# 4
А RyanAir с коя България лети?
newsm78  Не разбирам въпроса ти?
Но ако пита6 дали лети до Бг Naughty не не лети...смятам да пътувам от Португалия с тях до Испания например или Италия и от Там да хвана  Wizz air Peace
kukla благодаря ти за вклу4ването Hug
Виж целия пост
# 5
Жалко, тъкмо се зарадвах...
Виж целия пост
# 6
ААА и аз това 4акам но #Cussing out
Уж се говоре6е 4е о6те от Миналата година 6тяха да летят и то до Пловдив но......явно сделката не се е полу4ила Thinking
Виж целия пост
# 7
Ние летяхме  през маи с wiiz air. Всичко мина безпроблемно. Единствения недостатък при нас беше, че не е разрешено maxi cosi на борда. Иначе нямаше закъснения и всички бяха любезни.  Peace
Виж целия пост
# 8
Ние летяхме  през маи с wiiz air. Всичко мина безпроблемно. Единствения недостатък при нас беше, че не е разрешено maxi cosi на борда. Иначе нямаше закъснения и всички бяха любезни.  Peace
newsm78 maxi cosi  какво е това?
Виж целия пост
# 9
Лозева, макси кузи е бебешко кош4е , дето се слага към коли4ката ...а за полета от Португалия до Бг ,защо не видиш до Букурещ...мисля , 4е имаше една лоу кост компания която пътуваше до там..и после с влак...но забравих коя беше... Embarassed
Виж целия пост
# 10
Black Mamba ако се сети6 коя е компанията пи6и ,но...аз знам само http://www.blueair-web.com/index.php?location=index&LANG=BG но тя е от Лисабон само ooooh! и като се добавят и пътните до Лисабон(ние сме до Порто) и до БГ с влак ...не излиза никак евтино...
А  с  Раиан  и Уиз ми излиза доста добре като цена Peace
Виж целия пост
# 11
Предстои ми да летя с тях и се надявам всичко да е ок. Единственото, което съм чувала е, че и двете компании са нискобюджетни и има по-голяма вероятност за отмяна или забавяне на полета. Не знам дали си спомняте как около Коледа миналата година почти всички полети на Летище София бяха отменени, тогава имаше много оплаквания, че от Райън еър никой не се погрижил за пътниците, не ги настанили в хотел, отказали да им дадат ваучъри за храна и напитки и т.н. Освен това един от самолетите им вместо в София се приземил някъде по Черноморието и оставили пътниците там, всеки да се спасява както може, не осигурили никакъв транспорт до София, нито престой в хотел.

Искам да използвам темата, за да питам знаете ли дали е възможно да взема с нас на самолета столче за кола за 12+ месеца, т.е. не кошница, а баш столче, в което детето си сяда в колата? За Райън Еър става въпрос Thinking
Виж целия пост
# 12
Струва ми се 4е си в гре6ка Thinking
Райан еър не летят до БГ Naughty
А по коледа наистина има6е отменени полети но...заради ло6ото време..
А за стол4ето не мога да ти помогна newsm78
Виж целия пост
# 13
Значи става въпрос за Уиз еър. Помня, че беше свързано с една от двете компании.
Виж целия пост
# 14
maxi cosi е кошница за кола.  Peace
Малката имаше дори билет за възрастни (това заради допълнителните 20 кг), което ще рече цяло място, но въпреки това не разрешиха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия