може ли да предложите добър ендокринолог

  • 9 346
  • 13
От близо 3-ти години се лекувам от гуша - пия метизол а преди 3-4 месеца пия и ел тирокс .Ако може да ми предложите добър специалист .Сега съм  при друг лекар и както вървят нещата сигурно ще трябва да ме оперират а много ме е страх ,искам да се консултирам с още един специалист .Ако вие е от полза жлезата ми произвежда повече йод и диагнозата ми е тиретоксикоза.Благодаря ви
Виж целия пост
# 1
Д-р Иванова от Университетската болница по ендокринология.
Виж целия пост
# 2
Боби, аз ходя при др Начев в клиниката по ендокринология и съм доволна /вече почти 3 години/
Виж целия пост
# 3
Не разбрах от къде си?
Мога да помогна за Варна- др Девевджиева е отличен специалист.
Виж целия пост
# 4
Д-р Иванова от Университетската болница по ендокринология.
Преглежда ли с ехограф
Виж целия пост
# 5
Преглежда ли с ехограф
\Да,преглежда и е една от най-добрите на ехограф.
Виж целия пост
# 6
Да преглеждала съм се на ехограф.От София съм.
Виж целия пост
# 7
Д-р Иванова от Университетската болница по ендокринология.
Преглежда ли с ехограф

Извинявам се, че побутвам стара тема, но първото име на лекарката Марияна ли е?  newsm78 Чудя се дали не е същата, при която бях в МЦ "Лора".  Hug
Виж целия пост
# 8
Д-р Иванова от Университетската болница по ендокринология.
Преглежда ли с ехограф

Извинявам се, че побутвам стара тема, но първото име на лекарката Марияна ли е?  newsm78 Чудя се дали не е същата, при която бях в МЦ "Лора".  Hug
може ли да кежеш мнение от Марияна Иванова от МЦ"Лора", защото се колебая дали да  си запиша час при нея, или при З.Каменов,който всички хвалят Rolling Eyes благодаря предварително
Виж целия пост
# 9
Д-р Ралица Иванова се казва от клиниката по ендокринология,за Марияна нищо не знам,а д-р З.Каменов е известен ендокринолог,но нямам лични впечатления.
Виж целия пост
# 10
White_, впечатленията ми от Марияна Иванова са много добри и като лекар, и като човек. Единственото, което мене не ме устройва съвсем при нея, е че в "Лора" работи само от 12 до 14 часа вторник и четвъртък, а на мене ми е много сложно с излизането от работа. Така или иначе не мисля да е сменям и намирам начин. Последния път бях болничен за малката и й се явих с нея, че нямаше на кой да я оставя. Иначе и тя има дъщеря - първи клас, та всъщност покрай боледуванията на децата се разприказвахме.
Виж целия пост
# 11
Здравейте. А, някоя ходила ли е при д-р Сечанов?
Майка ми трябва да си оперира 1 "топъл" възел на шията и 3 "студени", та се чудим при кой док да отиде за операция...  newsm78
Благодаря ви предварително!  Hug
Виж целия пост
# 12
можели да ми препоръчате добър ендокринолог във Велико Търново или Плевен който да работи към здравна каса
Виж целия пост
# 13
Здравейте. А, някоя ходила ли е при д-р Сечанов?
Майка ми трябва да си оперира 1 "топъл" възел на шията и 3 "студени", та се чудим при кой док да отиде за операция...  newsm78
Благодаря ви предварително!  Hug

Оперирах се при него преди 5 год. и мога да кажа, че съм изключително доволна! Невероятен специалист  Peace Само с едно пипане ми определи диагнозата !Наистина го препоръчвам!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия