Моля,препоръчайте ми капки за нос

  • 22 869
  • 25
От опит да споделите с какви капки сте прекъсвали хремата на децата си.Става въпрос за бистра,течаща хрема,като вода.Пръскам с Олинт( по препоръка не педиатъра),ама никакъв ефект ooooh!
Виж целия пост
# 1
Виброцил
Виж целия пост
# 2
също ти го препоръчвам Peace
Виж целия пост
# 3
Олинт не е ли по-скоро за отпушване на носа.
Препоръчвам физиологичен разтвор, в къщи използваме Стеримар.
Виж целия пост
# 4
Олинт не е ли по-скоро за отпушване на носа.
Препоръчвам физиологичен разтвор, в къщи използваме Стеримар.

Не Олинт е за хрема съсържа ксилометазолин(Xylometazoline)
Виж целия пост
# 5
за такъв вид хрема помагат черните капки - Коларгол.
Виж целия пост
# 6
за такъв вид хрема помагат черните капки - Коларгол.
Какви са тези капки doda?за първи път чувам за тях,какво съдържат?
Виж целия пост
# 7
Приготвят ги в аптеките,в готово състояние не ги продават.
За съжаление не помня какво съдържаха
Виж целия пост
# 8
значи за това не ги познавам,помислих си,че е нещо ново за хрема.Вече рядко има аптеки,които се съгласяват да ти направят нещо,независимо за хрема или някъкъв мехлем
Виж целия пост
# 9
И аз мислех да опитам с Коларгол,изписват ги лекари и ги правят по аптеките Peace
Виж целия пост
# 10
Виброцила не помага при водниста хрема , той превръща хремата във водниста  Rolling Eyes
Можеш да купиш от аптеката клеева тинктура и в 10мл вода да сложиш 5-10 капки клеева тинктура и капиш 5-6 пъти дневно по 3-4 капки във всяка ноздричка  Peace
Виж целия пост
# 11
Ние използваме Пиносол.
Виж целия пост
# 12
Аз от години ползвам само Цитросепт за хрема (по схемата в листовката, но не я помня). Нищо не ти коства да пробваш.
Виж целия пост
# 13
Препоръчайте... То да не става въпрос за магазин за торти. Всяка хрема е различна, затова има хиляди видове капки за нос.
Коларголът например на моята дъщеря го изписват при силна хрема с гъсти секрети... Виброцил са силни капки, доколкото знам и са й ги изписвали при много тежка хрема, с "цветни" секрети.
При обилна хрема с бистър секрет, течащ като вода, използвам само физиологичен разтвор.
Виж целия пост
# 14
за такъв вид хрема помагат черните капки - Коларгол.
съгласна съм Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия