Ясла в центъра на София

  • 643
  • 3
Здравейте ,искам да попитам дали някой може да ми каже къде има ясла в центъра визирам около СУ може и около НДК,а също и Плиска и как става приема в ясла.Благодаря предварително за всички отговори.
Виж целия пост
# 1
Има хубава държавна ясла на гърба на училището, което е срещу административната сграда на НДК. Знам, че е елитно това школо, но все не мога да запомня номера му 20 или 22, да ме извинят училите там  Embarassed Не бях много конкретна, но ако се разходиш в първата или втората пряка зад училището ще видиш градината - има изумително висока ограда, нямам представа защо.
Виж целия пост
# 2
Има хубава държавна ясла на гърба на училището, което е срещу административната сграда на НДК. Знам, че е елитно това школо, но все не мога да запомня номера му 20 или 22, да ме извинят училите там  Embarassed Не бях много конкретна, но ако се разходиш в първата или втората пряка зад училището ще видиш градината - има изумително висока ограда, нямам представа защо.

а-а-а няма да тЪ извиня, молЪ ти се Mr. Green Wink
22-ро е школото. WinkВярно, 90 години на 20 век беше доста елитно.
За една 5 от осми клас трябваше да  се държи тест по БГ и история за да те приемат в хуманитарната паралелка с останалите абсолютни 6.
Ама сега отдавна не е така там.
Добре, че го завърших когато му беше времето.

Сори за офф-а, ама не можах да преглътна чуденката за номера Wink
Виж целия пост
# 3
Включването на Лиорена защо ли ме подсети за още детски заведения в района, но този път под Патриарха  Laughing Laughing
Нямам впечатления от там, но ето линк с карта, за да ги видите поне къде са: http://bgmaps.com/map.asp?sid=54f47ddb7ab329d630b31377320c1c1d&a … p;ix=45&iy=49
Става дума за Неофит Рилски и Христо Белчев и Гладстон отново почти до Христо Белчев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия