въпрос за самолетите

  • 1 443
  • 26
вярно ли е че е вредно да се лети със самолет след 6тия месец от бременността ?много се тревожа защото ми предстои път
моля ако някой знае нещо по въпроса да сподели Simple Smile
Виж целия пост
# 1
това нещо трябва да го обсъдиш с гинеколога ти,
на мен ми бяха казали, че след 7-я месец не е препоръчително, а не, че е вредно летенето
Виж целия пост
# 2
Няма никакъв проблем  Peace Аз летях и 6-ти, и в 8-ми  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
За вредно не е вредно... Но не се препоръчва, а някъде чух и че някои компании не допускат бременни след някой си месец (не помня кой)... Освен гинеколога ти питай и компанията, с която смяташ да летиш, за да не ти правят проблеми на летището...  Peace
Виж целия пост
# 4
Вредно е толкова, колкото и ако летиш в 4 месец. Не мисля, че има някакъв проблем. Единствено в 8-9 месец чак не се допуска бременна да лети и не защото е вредно, а защото се притесняват от преждевременно раждане ( самолетните компании, де).
Виж целия пост
# 5
Не съм чувала да е вредно.Знам, че някой компании отказват на бременни 9ти месец, поради възможност за преждевременно раждане, обаче доколкото знам и това включително може да се уреди(полет през 9ти месец) ... всички знаем как:о)
Виж целия пост
# 6
Няма проблеми,сестра ми пътува в седмия. Peace
Виж целия пост
# 7
Не е вредно.
Виж целия пост
# 8
Не мисля, че има проблем. НЕ СЕ ТРЕВОЖИ ИЗЛИШНО.   Hug
Виж целия пост
# 9
Не слушай всеки какво ти приказва. Ако нямаш проблеми с бременността си няма страшно да летиш почти до края. Просто попитай гинеколога си, а не нас.  Wink
Виж целия пост
# 10
Единствено в 8-9 месец чак не се допуска бременна да лети и не защото е вредно, а защото се притесняват от преждевременно раждане ( самолетните компании, де).

анджък, това е най-вярно. Ако почнеш да раждаш в самолета, ще им объркаш доста плановете Simple Smile
иначе няма порблем да си летиш, въпреки че на дълъг полет може да ти е малко клаустрофобично или пък няма къде да си вдигнеш краката.

за всеки случай можеш да си вземеш бележка от гинеколога ти, че няма проблем да летиш/или че си още в 6тия месец  Wink /
Виж целия пост
# 11
Ако нямаш проблеми с бременността си няма страшно да летиш почти до края.

за всеки случай можеш да си вземеш бележка от гинеколога ти, че няма проблем да летиш/или че си още в 6тия месец  Wink /

 Peace
Виж целия пост
# 12
Не е вредно, но по принцип не е препоръчително.
Зависи от хода на бременността, всяка такава е различна - една крие рискове от такова пътуване, друга - не...
За това би трябвало да се консултираш с гинеколога, който следи бременността ти  Peace
Виж целия пост
# 13
Не е вредно, самолетните компании ги е шубе да не родиш в самолета  Wink.
Виж целия пост
# 14
Не, не е вредно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия