За коликите

  • 1 453
  • 26
Чух, че има някакво кремче за колики, с което се маже коремчето. Някоя мама знае ли какво е това кремче? Моля ви, ако някой го е ползвал нека пише, че бебка много я боли, а капките не й помагат! Преди й давах Саб симплекс, сега давам Еспомизан, но от него няма никакъв ефект - първите я облекчаваха повече, поне не плачеше, а само се свиваше.
Виж целия пост
# 1
За колики нищо не помага,освен гушкане и повече търпение.Ще минат съвсем скоро.И аз съм давала капки Сабсимплекс,но нямаше много разлика.А за това кремче,мисля,че се казва-Бебинос.Има затоплящ ефект и се прилага чрез масаж
Виж целия пост
# 2
Каквото и да даваш, коликите трябва просто да се израстат.
Виж целия пост
# 3
Виж това http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=1838
Виж целия пост
# 4
Май така беше - Бейбинос          Thinking Thinking
Нищо не пречи да опиташ.
Чувала съм добри отзиви за него.
Незнам ние като спряхме капките ни спряха и коликите    Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Не съм ползвала никакви кремове и капки, въпреки че педито ни също ни беше препоръчала Бейбинос.
При дъщеря ми помагаше лежането на корема на тати и/или затоплянето на коремчето с хавлия. Много лесно и доста ефикасно. Не е гушкана, дундуркана и др. под. В момента, в който се позиционираше на корема на баща си заспиваше блажено.
Виж целия пост
# 6
И на Виктор никакви капки не помогнаха но чайчето с копър на ХИПП се оказа вълшебно.
Виж целия пост
# 7
За колики нищо не помага,освен гушкане и повече търпение.
Не съм съгласна. Инфакол при нас имаше чудотворен ефект!
Виж целия пост
# 8
Различно е за различните бебчета. При някой нищо не помага , при други един вид лекарство, при трети кремче...
Нищо не ти пречи да пробваш различни неща.......и да чакаш да четвъртият месец  Stop

кремчето е бейбинос
Виж целия пост
# 9
Наистина всяко бебче е различно и му действат различни медикаменти. Аз давах на малкия каквото чуя, че има ефект, толкова силни колики имаше. Ползвах и кремчето, за което питаш, Бейбинос, не съм особено доволна. Инфакола ми помогна най- много, но истината е, че времето ги лекува най- добре, така че се зареди с търпение.  Hug
Виж целия пост
# 10
На нас ни помагаха капки Бейбинос и чая на Хип с копър.От Еспумизан и Саб симплекс нямаше ефект.
Виж целия пост
# 11
Спасението ни беше инфакол. дори + капки бебинос. ама след 2рия месец бебиноса спряхме, че ни се струваше, че започна да повръща от тях. като навърши 3 месеца и коликите спряха ама имахме още капки и давахме още 1 месец. дано намериш какво ще ви помогне, че само като се сетя какво бешеее  ooooh!
Виж целия пост
# 12
инфакол+бебинос и при нас беше с чудесен ефект Peace
а кремче има например на MedCline- гел против колики 100 мл с етерични масла (анасоново семе, лайка, копър и мента, без парфюм). има и други, за това се сещам в момента. не съм го полвала обаче.
макар че на всяко бебе явно различно му влияе, все пак.
Виж целия пост
# 13
Ще отминат коликите,а кремчето казват че успокоява(бейбинос).В нашия случай също давах капки Саб симплекс,но все пак я болеше.Чайчето на Хипп с копър и след като изпи цялата опаковка варих чай от анасон и копърово семе и вече спряха коликите.
Виж целия пост
# 14
Бейбинос
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия