подарък за рожден ден на кумата

  • 1 364
  • 5
Здравейте, искам да Ви попитам за съвет какво да купя на кумата ни по случай рождения й ден-става на 31 г.Имат си всичко общо взето.Като идея съм се спряла на една от големите керамични вази-понеже съм виждала в тях такава подобна -около 1 метър .И с изкуствени пръчки-мисля, че става.Дайте съвет ,моля Ви.
Виж целия пост
# 1
И на мен ми предстои  да купувам подарък на кумата за същият повод. Аз я питах, защото сме много близки. Избра си глинен гювеч.
Виж целия пост
# 2
Специално за рожден ден предпочитам подаръкът да е личен, а не да е за дома или за цялото семейство. За некръгли годишнини обичам да подарявам дрехи - на кумата /миналата седмица/ подарих черно-бяла туника с голямо деколте /много й отиват такива блузки/ и букет; на баща ми /следващата седмица/ съм взела риза и комплект козметика и подобни. За кръгли годишнини обичам да подарявам бижута на жените и юбилейни златни или сребърни монети на мъжете.
С подобна голяма ваза рискуваш да нямат излишно свободно място или да не им се връзва с идеята за интериора.
Други "идейни" подаръци, които ми допадат напоследък са: табла/масичка за сервиране в леглото, разни красиви поставки за ароматни свещи, спално бельо, хубав халат за баня и т.н.
Виж целия пост
# 3
аз съм за бижу - така ще се сеща за теб като си го носи.
а ако искаш нещо по-различно  -  направи колаж от снимки където сте заедно, избери красива рамка и готово!
Виж целия пост
# 4
Ти я познаваш, ти трябва да прецениш Naughty  Ние тук не можем да ти кажем какво ще я зарадва. Аз лично я питам ( ама тя ми е и най-добрата приятелка.... Винаги си казва какво иска, като я попритисна малко.. Попитай едва ли ще ти се разсърди за това, че си питала  newsm10
Виж целия пост
# 5
Момичета ,благодаря ви много за идеите.Със сигурност е се възползвам от предложението за колаж като допълнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия