Впечатленията ви от слинга на PREMAXX

  • 3 530
  • 4
Интересувам се дали са удобни слинговете на Премакс- http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4040.

Ползвали ли сте такъв, колко време, удобно ли се разполага вътре бебето, не се ли "смачква" по време на носене?

Виж целия пост
# 1
Ползвам слинга, откакто дъщеря ми навърши 5 месеца и съжелявам, че не го взех по-рано....На мен лично ми е много удобен, а и бебето се чувства добре вътре-щом заспива почти веднага на няколко пъти. Не можах да ползвам легналото положение, но седнало детето се чувства добре и смея да го препоръчвам  Peace
Виж целия пост
# 2
Слинга е страхотен. Една от най-успешните ми покупки. Ползвам го откакто бебо стана на два месеца и съм супер доволна. Заспива почти веднага и е така, докато не се приберем. Да си призная честно, в пика на коликите дори вкъщи се разнасяхме с него - това гладене, чистене, подреждане... всичко си вършех без да притичвам постоянно, а и той се дереше значително по-малко Wink. Вътре му е много удобно, а когато иска да си гледка го оставям в полу седнало положение и е много щастлив. Единствения недостатък, който открих за себе си е много дебелата подплата в дъното на слинга, което много сварява бебо в топлите летни дни. Иначе лекарските препоръки са да не прекарва повече от два-три часа в него, но това важи и за столчето за кола за новородено и за кенгурата.

 
Виж целия пост
# 3
аз не мога да се справя с него..
купих си го с голям кеф, но просто не се справям.
Виж целия пост
# 4
не се ли "смачква" по време на носене?



Какъвто и слинг да си купиш, бебето ще се "самчква" по тялото ти, защото няма твърди страни Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия