За двойните имена...

  • 10 286
  • 88
 Четейки темите за имената,забелязах,че има доста разногласия относно двойните имена.Интересно ми е дали кое преобладава "за"
или "против"? newsm78И защо?Също,ако искате можете да давате идеи за по нестандартни двойни имена. Grinning(аз харесвам двойни имена)

  Ако темата е безмислена и не е за тук,моля модераторите да я изтрият.
Виж целия пост
# 1
Не харесвам "двойни" имена! Колкото по-кратичко ,толкова повече ми допара! Peace
Виж целия пост
# 2
Не, не харесвам двойните имена.
Не виждам смисъл да кръстиш детето си Димитър-Ричард например /познавам дете с такова име/ и да му казваш Митко или Ричко, а то самото да не знае как се казва всъщност.
Виж целия пост
# 3
От двойните имена единствено ми харесва Анна -Мария .
Виж целия пост
# 4
Не, не харесвам двойните имена. Не виждам смисъл детето да има две имена.
Виж целия пост
# 5
И аз не намирам смисъл в двойните имена.А най - ми харесва когато родителите , за да угодят на напиращи баби и дядовци комбинират собственото име, съставено от две имена с имената на претендентите.Става като манджа с грозде.
Виж целия пост
# 6
На мен лично не ми харесват двойните имена. Naughty
Виж целия пост
# 7
За България ми изглежда неподходящо, но иначе в страни където хората имат само собствени имена и фамилии не звучи лошо, е имам позната в Холандия, чиято дъщеричка има 5 собствени имена, това вече ми се вижда малко множко Thinking
Виж целия пост
# 8
Харесват ми двойните имена, стига да са хубави. Например: Иван-Асен, Иван-Александър, Мария-Магдалена, Ана-Мария, Яна-Мария, Мария- Виктория, Мария-Луиза и др. (може и с тирета, може и без тирета).  Peace
Виж целия пост
# 9
По принцип някои двойни имена са ми странни, но за името на сина ми смятам, че е страхотно Laughing Нали АЗ съм го избирала Mr. Green
Виж целия пост
# 10
От двойните имена единствено ми харесва Анна -Мария .
и на мен така  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Не ми харесват двойните имена.
Виж целия пост
# 12
По принцип някои двойни имена са ми странни, но за името на сина ми смятам, че е страхотно Laughing Нали АЗ съм го избирала Mr. Green

Иван-Асен е царско име, много хубаво, но е по-скоро изключение  bouquet.
Помните ли как се казва сина на Юлияна Дончева -  Доко-Йоан... Crazy
Виж целия пост
# 13
И аз не намирам смисъл в двойните имена.А най - ми харесва когато родителите , за да угодят на напиращи баби и дядовци комбинират собственото име, съставено от две имена с имената на претендентите.Става като манджа с грозде.

Точно така.
Виж целия пост
# 14
Не ги харесвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия