кърмене и бременност

  • 490
  • 5
Мили мами, искам да ви помоля за съвет Praynigбременна съм с 2-то, а още не съм спряла да кърмя сина си, които е на година и 4месеца. Гинеколожката ми каза, че не мога да я спра с хапчета, но и че трябва да спра да го кърмя. Посъветва ме да намаля течностите и да си стягам гърдите. Моля ви, ако някоя от вас е попадала в такова положение, да сподели как е било при нея и как се спира кърменето. Благодаря на всички предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ако не ти пречи-няма проблем да продължиш да си кърмиш Peace
А иначе най-добре постепенно да намалиш кърменията и постепенно да отбиеш..това с пристягането на гърдите Crazy..а и нали сега са под напрежение И от бременността..
Така или иначе вкуса на кърмата ти ще се промени в следващите месеци и е напълно възможно по-голямото ти кърмаче само да се отбие Wink
Лека и безпроблемна бременност! Hug

Виж целия пост
# 2
Има такива теми в библиотеката, може да видиш там. Има и други такива теми, виж в търсачката. Успех и лека бременност Hug
Виж целия пост
# 3
За мен няма проблем да се кърми по време на бременност, а и гинекологът ми ме подкрепя. Това със стягането на гърдите ми звучи доста архаично, то така или иначе повечето деца си се отбиват по време на бременност, защо да насилваш нещата. Само гледай да се грижиш за себе си - имам предвид да се храниш качествено.
Виж целия пост
# 4
Миличка в твоето положение съм и аз. Синът ми е почти на 1г.4 м. и съм в 7г.с. И на мен ми препоръчаха спиране на кърменето, но е много трудно да се отбие и затова ще чакам докато кърмата стане на коластра и детето само се отбие. От снощи с татито решихме да махнем поне нощното кърмене и той се опита да спи с него....но безуспешно......голям рев беше.
Насилствено няма да отбивам  Naughty дано само нямам проблеми с бременността.
Имай предвид, че може да свалиш кг., все пак си е изтощение....храни се много пълноценно.
Виж целия пост
# 5
Да, нищо чудно да отслабнем, аз май започнах, но и с първата ми бременност беше така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия