Спря да се храни,какво да правя

  • 744
  • 4
Здравей те момичета.Детето ми е на 1 год. и 7 мес.Преди 4 дни вечерта взе да повръща.Повърна 5 пъти.Заведохме я до бърза помощ и от там нищо не ми казаха конкретно,казаха да отида при лекарката личната.Отидох ме и тя каза,че били зъбите.Дотук добре,но взе да отказва да се храни,пие само вода,започна да я кара корем по веднъж на ден.Никаква храна не иска.Хапва по 5 лъжици все едно да залъже глада и спира.Така е вече 5 ден.Моля ви дай те ми съвет,дали найстина са зъби или е възможна и друга причина.Притеснявам се.Дай те съвет моля ви. smile3518
Виж целия пост
# 1
Здравей! И моето дете е така.Преди 9 дни повърна 8 пъти през нощта и имаше разтройство.След това спря да яде.Яде по някоя солета или бисквита и пие сок или вода.Давам и Киди за апетит, но без резултат.В чудо съм се видяла и аз.Опасявам се че при нея проблема е свързан с тръгването и на ясла.Ходи 3 дена.Ревала е нон стоп там.После се разболя и така.Ще я водя да и леят куршум защото освен всичко това и реве много и за всичко. Sad
Виж целия пост
# 2
Задължително посетете отново лекар или ако имате възможност погледнете дали нямат афти дечицата ви в устата. И моето изкара някакъв вирус със страхотно повръщане и афти, които са много упорити. При него нямаше разстройство, но  постоянно се оплакваше, че го боли "спомаха". Дано бързо се оправят малките, успех Peace
Виж целия пост
# 3
Заведи детето на друг лекар да го види, акоп родължава да повръща. Ако е така, има риск да се обезводни. Не ми се вярва да повръща от едни зъби. Вероятно детето е пипнало вирус, не е шега работа. А и в тези жеги - нещата стават по-сложни.
Виж целия пост
# 4
За това с повръщането, май има някакво вирусче в момента. А да повръща от зъби... странно ми е. Но да откаже да яде заради зъби си е нормално. Миналата год. през лятото в големите жеги и дъщеря ми караше на кисело мляко, краставици домати и КРЕМВИРШИ  Shocked, аа да, и по малко обикновени бисквити и хляб. Плодове ако хапва, не я мъчи да яде друго ....

А продължава ли да повръща или само не иска да се храни?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия