Кои хормонални изследвания минават през здравната каса?

  • 35 533
  • 22
Прогестерон? Естроген и кои други?
Предваритено ви благодаря за бързия отговор, че ми е спешно!
Виж целия пост
# 1
Ти за половите хормони ли питаш?! Или за всички?! Половите по здравна каса са Estradiol, Progesteron, LH, FSH, Prolactin и Testosteron.  Peace
Виж целия пост
# 2
Нима се намират гинеколози, които да дават направления за изследване на хормони, които да плаща касата............!!!!! Моля Ви-посочете ми поне един такъв лекар, защото аз от четирима не случих на нито един!!! А необходимостта е крещяща! Изписват лекарства наизуст и наглед! Които лекарства нямат ефект, напротив, става по-зле! МОЛЯ ВИ- ПОСОЧЕТЕ СВЕСТЕН ГИНЕКОЛОГ !!! Изследванията ще си ги платя сама! Поне да е кадърен да ги анализира и предпише правилното лечение...
Виж целия пост
# 3
Зизита, напиши за кой град те интересува....
Виж целия пост
# 4
Прогестеронът се покрива от касата ли? Че аз бях с проблемна бременност и пак аз си го плащах за проследяването. Има ли наистина лекари, които ти дават направление? Досега винаги съм си плащала абсолютно всички хормони  #2gunfire
Виж целия пост
# 5
А изследвания на хормони, свързани с проблеми с щитовидната жлеза, поемат ли се от касата?  newsm78
Виж целия пост
# 6
От щитовидните касата поема TSH,FT4,FT3 .
Виж целия пост
# 7
От щитовидните касата поема TSH,FT4,FT3 .
Благодаря!!!  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 8
Гинеколози в София моля да ми препоръчате. Което изглежда лесно, но не се оказва така- ходихме и при доста големи специалисти, но уви- за това не помогнаха. Утре ще излязат изследванията на хормоните, но след това не знам вече към кого да се обърна...
Виж целия пост
# 9
От щитовидните касата поема TSH,FT4,FT3 .
FT3  не се поема от касата. Само FT4 и TSH  Peace
Виж целия пост
# 10
От щитовидните касата поема TSH,FT4,FT3 .
FT3  не се поема от касата. Само FT4 и TSH  Peace
На мен и ФТ3 ми пускат през каса. И пролактин даже.
Виж целия пост
# 11
Сигурно се бъркаш, FT3 го няма по ЗК. Пролактина минава през касата. Може да са ти го заменили - да са ти пуснали друго, а да са ти изследвали FT3  Peace
Виж целия пост
# 12
Малко да побутна тази тема.
Ходих на гинеколог и той иска да изследваме половите хормони Estradiol, Progesteron, LH, FSH, Prolactin и Testosteron. Но ми даде само амбулаторен лист без пояснение какво да направя за да минат с плащане чрез здравната каса. Дали мога да ида при личния лекар да ми даде направление или трябва да е от гинеколога? newsm78
Виж целия пост
# 13
Малко да побутна тази тема.
Ходих на гинеколог и той иска да изследваме половите хормони Estradiol, Progesteron, LH, FSH, Prolactin и Testosteron. Но ми даде само амбулаторен лист без пояснение какво да направя за да минат с плащане чрез здравната каса. Дали мога да ида при личния лекар да ми даде направление или трябва да е от гинеколога? newsm78
Най-добре си питай личния. Мисля, че специалист трябва да ти ги назначи.
Виж целия пост
# 14
Трябва да идеш при специалист, който да ти ги пусне - ендокринолог или гинеколог  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия