Здравейте,

Имам две деца. По-големия ми син започна на шега да посещава на 4 ненавършени години Алианс /на Славейков, вече преместен на Александър Невски/. С голям ентусиазъм за една година научи да пее толкова песни, изнесоха страхотни два концерта. В детската градина не научи и 1/5 от това което зваеше на френски. На 5г. научи френската азбука, вече пише и чете без проблеми. За 15 минути научава песен от 20 ред - сам. Мозъкът като чели сам се научава да запомня бързо и с лекота. Преподавателите по френски в Алианса са 3 страхотни дами, които очевидно знаят как да работят с малчугани. При нас пристигат деца пробвали във Френския Културен Център или в училище с по 20часа френски /20-то, 17-то/ и са доста по-назад от нашия 6 годишен син. В никакъв случай не смятам, че той е изключителен. Напротив нормално дете с нормални възможности. Просто системата в Алианса РАБОТИ. Френския език е труден, но те го учат с лекота, защото за тях няма трудни неща. Нещо повече, с малки изключения каквото се чува, това се и пише. Така, че за тях е лесно. Резултатът: миналата година сам се научи да чете на български. Сега чете материала за четене за първи клас. А още не ходим на училище. Сега искам да запиша и малкия си син. Той е на 4.5г. За подготвителна група трябват 15 деца между 4-6г. възраст. За сега записани са само 3 деца. Нека който иска да запиша детето си ми пише на мейл: vagroup@cablebg.net. Ще му разкажа още неща. ПОВЯРВАЙТЕ МИ ЗАСЛУЖАВА СИ! СЛЕД ФРЕНСКИЯ ЕЗИК, АНГЛИЙСКИЯ СЕ НАУЧАВА ЗА 1Г. ОБРАТНОТО Е НЕВЪЗМОЖНО. ВСЕ ПАК ГОВОРИМ ЗА ОФИЦИАЛНИЯ ЕЗИК НА ЕВРОПА. КАКВОТО И ДА СИ ГОВОРИМ - ЩЕ ИМ ТРЯБВА! БЛАГОДАРЯ ВИ!
Виж целия пост