хотел в близост до летище София???

  • 9 066
  • 23
Здравейте, мами!
Търся хотел в близост до летището. Полетът ни е доста рано и ще се наложи да преспим. Само не ми казвайте хотел Плиска. Това е най-гадния хотел в света. Абсолютен бардак. Това е мнението на една приятелка. Аз лично не съм отсядала там. Та тя ме предупреди, де. Та, да се върна на въпроса - дали има някакъм друг хотел в близост до летище София. Специално ще благодаря на мамите софиянки.  Hug
Виж целия пост
# 1
До Плиска има още три малки хотела: Рай, Ганеша и Европа. Най-близо до летището е Метрополитън - не е бардак.
Виж целия пост
# 2
хотел "Експо" е най-близо, Метрополитен састо.
Парк-хотел Витоша е в Студенски град, но се стига рано сутрин за 10-на мин.
Виж целия пост
# 3
Експо  Peace
Виж целия пост
# 4
благодаря Ви за бързите отговори  newsm74
Виж целия пост
# 5
Само Метрополтан!
Добри цени като все пак нов хотел отворил врати едва януари месец.
Много неща са комплиментари като мини-бара например и други.
Виж целия пост
# 6
Ако сте с кола по0добрия вариант е направо да си пристигнете на летището-една седмица на терминал 2 е 60 лв-така направихме ние преди месец и половина, когато пътувахме на почивка-чартъра беше почти през нощта.Спомнавам само като вариант Peace
Виж целия пост
# 7
И на отиване и на връщане отседнахме в хотел " Ганеша". Добро обслужване, чисти стаи - нямаме оплаквания. Препоръчвам ти го. До летището с такси ни излезе около 5лв., през нощта - 7-8лв.
Виж целия пост
# 8
Ами, ние ще пътуваме с кола до София. Ще се настаним в хотела. После с колата до летището и там ще я оставим една седмица. Пък връщането ще видим. Ако е много късно ще преспим пак в София и отпочинали до вкъщи, щото е 500 км. и си е доста път.
Иман, къде оставихте колата? На паркинг на Ганеша, ли? Колко Ви стува удоволствието?
Скорпион, това е добра идея и смятам да я приложим. Проблема е, че полета е в 5 сутринта и ако трябва да пътуваме цяла нощ просто ще сме убити от път. Струва ми се, че по-добрият вариант е да се преспи на хотел.
Лиорена, Метрополитан има ли закрит и охраняем паркинг? Дали можем да оставим колата за 7 дни? Някакви телефони? Колко струва двойна стая?
Виж целия пост
# 9
Лиорена, Метрополитан има ли закрит и охраняем паркинг? Дали можем да оставим колата за 7 дни? Някакви телефони? Колко струва двойна стая?

не съм Лиорена, но мога да ти отговоря,
двойната стая е 180 лв и хотела няма закрит и охраняем паркинг  Grinning

ето и връзка с хотела http://www.metropolitanhotelsofia.com/en/contact-us.html
Виж целия пост
# 10
Извинявай! Embarassed Нали съм зелен идиот! Crazy
Абе , мойте хора снощи ми каза за хотел на БАН - що за чудо е това пък?? Некво инфо?
Виж целия пост
# 11
Извинявай! Embarassed Нали съм зелен идиот! Crazy
Абе , мойте хора снощи ми каза за хотел на БАН - що за чудо е това пък?? Некво инфо?


ми, до БАН е точно този Метрополитан  Wink
Виж целия пост
# 12
Ако сте с кола по0добрия вариант е направо да си пристигнете на летището-една седмица на терминал 2 е 60 лв-така направихме ние преди месец и половина, когато пътувахме на почивка-чартъра беше почти през нощта.Спомнавам само като вариант Peace
Това точно ме интересуваше,защото и ние смятаме да оставим колата на летище София,но няма да пътуваме през нощта,уморително е.Обикновено преспиваме в хотел Брод на Симеоновско шосе,за 120 лв. си наемаме апартамент/макар че в сайта им пише 160 лв./,което мисля ще е по-добре от дв.стая в Метрополитан,пък и сме трима.
Виж целия пост
# 13
Извинявай! Embarassed Нали съм зелен идиот! Crazy
Абе , мойте хора снощи ми каза за хотел на БАН - що за чудо е това пък?? Некво инфо?

хотела на БАН се намира в кв.Гео Милев / където са блокчетата на БАН - зад Плиска/,  не е много близо е до летището както Метрополитан или Експо  Peace
Виж целия пост
# 14
Ами хотела на БАН си е БАН, мизерно. Имаше проблеми с резервацията, понеже има поканени чужденци. Рай 1 или 2 е по-хубаво и най-вече луксозно.
Ако искате мога да ги проверя какви сега се цените точно и места.
Преди 1-2 години редовно ходих да резервирам за едно руско величие там
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия