Синузит след морето

  • 1 149
  • 1
Прочетох темата за пъпки след ходене на море и реших да споделя и моите неволи.
Миналата година след като се върнахме от море за пръв път в живота ми поставиха диагноза максиларен синузит-бях с повишена температура,подутини  под очите,болки в горната челюст и много лека хрема.Лечението беше продължително- с антибиотици ,капки за нос ,физиотерапия и домашни ,,бабини рецепти''.Тази година след морето същата работа -от 2-3 седмици имам лека хрема,пак ми се получи оток под очите и като ,че ли ми са подути венците на горната челюст.Хич не ми се ходи по доктори ,ще ми се ако може да се самоизлекувам,правих си нагревки на носа с морска сол,започнах да си слагам мукосептонекс,но подобрение няма.Днес минах през позната зъболекарка и след като споделих с нея,се постреснах дали не е опасно това изчакване.
Имали ли сте подобни проблеми,как се оправихте,може ли това възпаление да мине без антибиотик.Не се чувствам болна ,но и не съм здрава напълно,леко ми е замаяно и уморено.
Виж целия пост
# 1
и аз никога не съм имала проблеми със синузит,но подобно на теб се върнах така след едно море...антибиотик не пих,но доста време влачих хремата-секретите ми бяха жълтооранжеви...оправих се с това
http://www.nvherbal.com/index-2.html и прополис,но сега продължавам от време на време да имам проблеми-особено ако ме подуха вятър...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия