Глиганки 7

  • 20 829
  • 443
Хайде на 7-мата темичка  Hug

Kакво момиченце бях, какъв глиган станах! - 1
Kакво момиченце бях, какъв глиган станах! - 2
Kакво момиченце бях, какъв глиган станах! - 3
Kакво момиченце бях, какъв глиган станах! - 4
Какво момиченця бях , какъв глиган станах!- 5
Какво момиченця бях , какъв глиган станах!- 6
Виж целия пост
# 1
Честита да ни е
Можеш само да пуснеш линк към старите темички, да не се губи нишката  Peace
Виж целия пост
# 2
Мерси, забравих ги  Hug

Дандулина, мотая се около 6-цата, ама не я заковавам твърдо и това си е.  Tired

Линдита, не върви Дюкан, не го мога това с месото  Confused Майка ми продължава, но запецна с 4-ъе си кг и това е засега, колко ще издържи - не знам. Опитвам се да не ям солено, аз задържам вода лесно и затпва за два дни мога да варирам с 3кг например. Да не пия бира, наблягам на салати, не ям мазно и сладко. Така става по-бавно, но дано потръгне.
Виж целия пост
# 3
Супер, нова тема, нов късмет!  bouquet
Виж целия пост
# 4
И при мен нищо ново.
И аз не ям сол, избягвам да пия етц. ама резултат няма.

Къде изчезна Мимито?
Виж целия пост
# 5
Аз продължвам. Днес бях на кисело мляко, но отново над вечер зверски ми прилоша и хапнах малко. Жегите и без това изобщо не ми понасят, а като не ям съвсем  Tired
Виж целия пост
# 6
Здравейте,
Блонди, и аз много се изкушавах дали данепочна с Дюкян /не обичав месо, но риба и мляко обожавам/, но реших, че ще е по-подходящо есента, ако още има да свалям. Сега . на плодчета...
Тарталета, ако си с ниско кръвно, хапвай по малко, само мляко....
Днес ми е пети ден, не съм свалила много- около 3 кг, но изглежда, че повечето е вода, защото попанталоните не забелязвам да има разлика. Така или иначе, ще си направя двете седмици разтоварване, после- ще видим. Прохладно да ви е!
Виж целия пост
# 7
Мимито  на Хисар и от време на време ви чете, ха честита ви нова темичка! Hug Малко се зачуси къде сте, че не открих заглавието, но и така става Peace
аз душки съм на почивка и така се тъпках до онзи ден Blush, че три дни подред ме боля жлъчката и сега от два дни съм примерна и гледам да се храня по Зоната, че малко се позплаших.В понделник трябва да съм на София и дано този път се получат тези изследвания Praynig Блонди, ще се радвам, ако успеем да се видим, както и с други,които искат и могат разбира се!!!Ти нали все още се в БГ?
На новичките добре дошли и много се радвам, че раздвижихте темичката  bouquet Hug
Радвам се на успехите ви дано в тази тема се похвалим накрая с повече свалени кг, дори и за мен Rolling Eyes
Аз иначе съм добре, тук е спокойствие, малкото тича на воля, къпем се и така, е от време на време иам по някоя друга реплика на криво от мъжа ми , но това се преживява Whistling, то и аз вече не му оствам длъна де! Имам време и книжки да чета.Вчера четох Ние и Зоната, взела съм си и една нова книжка ТЕС, техники аз емоционално съвършенство и така.В четвъртък отлитаме за морето и после в неделя обратно към Софето или към Плевен!
Това е от мен, поздрави на всички нови и стари глиганки Hug
Виж целия пост
# 8
Честита да ни е новата тема!И в нея да си отидат много килограми!
Лека нощ от мен!
Виж целия пост
# 9
Мимс, с удоволствие, само давай сигнал къде и кога  Hug
Велева, Дюкан не е добра идея за хора с проблемен холестерол, както съм аз. И сега наистина е грехота да се изпускат плодовете  Peace
Тарти, пий много вода, чайове, пепси или кола лайт  Heart Eyes
Иренче, добре казано за килограмите, дано  Blush
Виж целия пост
# 10
Мимито, приятна почивка, и да се върнеш заредена с нови емоции!
Завиждам ви ,че се уговаряте за срещи... предполагам,че в дълбокия североизток, където живея не живее никоя от вас.  newsm78
Миналата седмица пропуснах басейна,че бяха "онези" дни, но вчера- наваксах с лихвите  Mr. Green Както бях прегряла от бачкане- грабнах сина  племеника и се метнах в басейна. Сега ми е приятно отнмаляло, но мускулна треска нямам  Hug Днес времето  явно няма да е подходящо за басейн, но още утре  след работа съм там отново  Mr. Green Приятен, хладен и отслабващ ден на всички ви!
Виж целия пост
# 11
Велева, Дюкан не е добра идея за хора с проблемен холестерол, както съм аз. И сега наистина е грехота да се изпускат плодовете  Peace

Блонди, и аз се оказах с леко завишен холестерол, но за сега ми казаха да пазя диета само. Даже си поръчах от България пектин, какво е положението при теб? В същото време пък ми препоръчват да мина повече на протеини, защото заради шоколада, черният ми дроб е малко затлъстял.

Мимито, весела почивка и дано всичките ти изследвания се окажат в норма.
Виж целия пост
# 12
Блонди, и аз се оказах с леко завишен холестерол, но за сега ми казаха да пазя диета само. Даже си поръчах от България пектин, какво е положението при теб? В същото време пък ми препоръчват да мина повече на протеини, защото заради шоколада, черният ми дроб е малко затлъстял.

Да, от шоколада доста страда черният дроб  Confused Обезателно си вземи и Карсил, пий го поне 3 или най-добре 6 месеца, три пъти дневно по едно. Билка от магарешки трън е /силимарин/, безвредна и много, много помага.  Peace Пектин и ябълков оцет и аз пия. Моите триглицериди бяха ужасяващо високи, минах на диета и пих 3 месеца Липантил, сега пак са завишени, както и лошия холестерол, но продължавам да внимавам /макар и не толкова стриктно, както би трябвало  Rolling Eyes/ и съм пак на изследвания през ноември, да видим.  Confused
Днес съм на две кръчми, надявам се да устискам на газирана вода и салатки  Simple Smile
Хубав ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 13
Влизам само да се отчета. От плажове и пътуване насам натам из БГ не ми остава време за вас. Вече съм 72, копнея да видя шестичката на кантара.
Виж целия пост
# 14
Блонди, знаеш ли дали има разлика между Карсил и Milk Thistle, на последния пише, че е хранителна добавка и съдържа 80% силимарин, другото е целулоза и дикалциев фосфат. Гледам, че моите капсули са от по 200 мг, не е ли много? Купих го от България, а се оказа, че е на GNC и тук го има. Тукашните лекари не са и чували, разбира се, изобщо отричат всякакви добавки, алтернативна медицина , а 80% са индийци, би трябвало поне малко да отбират и от друго. ooooh! Мислиш ли, че ще намали затлъстяването на черния дроб и от там холестерола? За черния дроб четох, че може да е затлъстял и при много слаби хора, които консумират много въглехидрати. При мен  общия холестерол, както и лошия са повишени.

ekaterina, и аз за шестичка мечтая, в момента съм 70,4, изобщо от 73 до 70 е като омагьосан кръг за мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия