За цитросепт-а?

  • 6 742
  • 8
Момичета,много моля тези от вас,които са ползвали този имуностимулатор да ми дадат повече инфо за него.Как се пие,има ли някаква схема,какви са ви отзивите???Всичко,което се сетите.Моля ви,защото искам да давам на Влади.Той сега пие ехинацея,а преди това Герисан и искам след това да му дам цитросепт.
Кажете си мнението!
Виж целия пост
# 1
www.citroseptbg.com

Аз лично съм много доволна.Вече 3-та опаковка започваме/от по 10мл,де/.Много горчи,но си струва.Имай впредвид,че някои деца го повръщат и не могат да го пият.
Виж целия пост
# 2
Много ги хвалят по тяхните сайтове. Незнам има ли ефект и за какво обаче.
Виж целия пост
# 3
Ние го пихме зимата и не кихнахме. Много съм доволна. Смятам да го почваме пак нищо че е лято/ имаме нужда/ .Аз го пробвах и наистина е много горчив, но на  децата сякаш не им пречи. Пият го и им пукат ушите. Не се пие по схема, а всеки ден по три пъти разтворен в сокче. Ние пием 3 по 4 капки. Дано да съм била полезна. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Да,когато се използва като имуностимулатор има схема!
По принцип дозировката за деца е: капка на кг.телесно тегло-формулата на Фуше.Това е ,когато се използва при болестни състояния.Когато се използва като имуностимулатор е тази доза :2.Тоест ако детето е 14 кг. дозата му за деня трябва да е 7 капки разпределени на 3 приема.
За начало се започва с по-малко капки като постепенно се увеличават.
Виж целия пост
# 5
И аз съм страшно доволна.
Само дето е ужасно горчив и понякога не го иска, преди го давах в шише, но сега махнахме шишето и от чаша не го иска.
А иначе даже, ако има сополи го капя в носа и спират сополите
Виж целия пост
# 6
А дразни ли го като му го капеш в носа? Показва ли да го боли?
Не можем да се оттървем от тези сополи дори и след 3 антибиотика!!!
Виж целия пост
# 7
А дразни ли го като му го капеш в носа? Показва ли да го боли?
Не можем да се оттървем от тези сополи дори и след 3 антибиотика!!!

Когато се прави с 1 капка доза за деца е съвсем поносимо.Не е по-неприятно от които и да е капки.Ние отдавна сме с хрема,но миналата неделя носът на милото ми съвсем се запуши и на другият ден я заведох при педито за носен секрет-настоявах си,направихме го и хоп-стафилококче!Пневмо или нещо такова.Единствено от Бактобран се влияело.Ами какво да кажа с едно намазване и хремата спря-вярно струва 23 лв.,но е точното лекарство и мъките свършиха  Simple Smile Е,добре че е мама да настоява  Wink
Виж целия пост
# 8
Благодаря... май ще трябва да прибегна и аз до настояване...макар, че днес има затишие на сополопада... Wink Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия