Сироп за кашлица-колко дни?

  • 3 797
  • 5
Здравейте майчета,

Хриси е с кашлица от 5 дни и й давам сиропче за кашлица.Започна да отхрачва,но понеже педито е неоткриваема в момента искам да питам вас колко дни се дава сиропа за кашлица?Една майка казва 5дни,др.майка казва,че трябва да се изпие цялото шише и аз съм в невидение.Педито ще я открия по-късно следобяда,но споделете и вие вашият опит.

Предварително благодаря
Виж целия пост
# 1
В упътването си пише - 2-3 дни след изчезване на симптомите. Моят син като почне да кашля обикновено минават две седмици докато се изчисти. В началото давам Солволан или АСС 100, по-нататък Проспан или Д-р Тайс. 5 дни са прекалено малко за да се изчисти кашлицата. Зависи и дали пиете антибиотик.
Виж целия пост
# 2
5 дни са прекалено малко за да се изчисти кашлицата. Зависи и дали пиете антибиотик.
и аз си мислех,че е малко 5 дни да пие сиропа.Антибиотик не пием и да се надявам да не се стига дотам.
Виж целия пост
# 3
Аз знам - 10 дни.
Съжалявам, че сте болнички Cry.
Давай на Хриската и чайче от семки от дюли или цели семенници от дюли, а също така от подбел - много помагат.
Хайде, бързо да се оправяте!
Виж целия пост
# 4
Аз знам - 10 дни.
Съжалявам, че сте болнички Cry.
Давай на Хриската и чайче от семки от дюли или цели семенници от дюли, а също така от подбел - много помагат.
Хайде, бързо да се оправяте!

от подбел й правя чайчета по настояване на майка ми и й го подслаждам с пелте от дюли /нямам семе от дюли,продава ли се някъде?/.Дано ни се размине само с тези процедури.
Виж целия пост
# 5
И така става Grinning! За семките от дюли не знам дали няма в билковите аптеки. Аз лично съм си изсушила от предната година, нали имам опит от баткото.
Стискам палци да оздравявате без лекарства от тежката артилерия!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия